İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lisanslı clipshare script $199+ lisanslı tema $100=$150 dolara satıyorum

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar elimdeki clipshare lisanslı scriptini son sürüm yeni güncelledim satış fiyatı BURADAN $199 ve yine yanında 0 olarak aldıgım tema $100 dolar BURADAN toplamda $299 ediyor satmak istiyorum başka bir absürt script alacagımdan dolayı alacagım script ise $150 dolar size bu fiyata bıraka bilirim isteyen olursa pm ile iletişime geçsin lütfen

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Web Sitesini incelerseniz bütün lisansların owned yani ömür boyu olduğunu görürdünüz

evet zaten lisanlar süresiz sadece güncelleme zamanı geçtigi zaman exra bi ücretle güncelenebiliyor ben geçen seneden beri kullanıyorum daha geçen gün güncelledim 39 dolar vererek tek domainde ve istedigin domaine kullanabiliniyor satış günceldir bu bu arada ciddi alıcılara ufak bi indirimde yapılabilir

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ins satarsin usta, baska bir sitede de satiyordun (adi lazim deil) :)

iHVaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaşı tanıyan eden kimse yokmu?ayrıca sanırım yeni üye olduğumdan PM atma imkanım da yok..PM atabilen arkadaşlar konuyu açan arkadaşa pm ile ulaşmaya çalışıp ilgilendiğiim bilgilendirebilirlerse sevinirim

teşekkürler..

**sanırım 2. mesaj ile PM özelliği aktif oluyormuş...yinede teşekkürler.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iHVaN arkadaşım kusura bakma pek giremiyorum bu aralar foruma ama satıştan vazgeçtim r10'dada satışa çıkarmıştım sıfırının altında veriyorum yarı fiyatına msn de konuştuklarım bedava ver deseler daha makbule geçer clipsharenin sitesinde satış fiyatı belli scripti güncelleyeli daha yeni olmuş 40 dolar karşılıgında ama adamların gelipte çok çok altında fiyat vermesi beni şaşırttı açıkçası ondan dolayı satıştan çekiyorum başka bi projede ben kullanacagım

evet kuaza r10'da satışa çıkarmıştım anlattıklarım gibi malesef yarı fiyatına veriyoz yinede çok çok aşagısına çekiyolar fiyatın + bu aralar kaliteli işler çıkarmaya başladın baya umuyorumki güzel yerlere geleceksin burada oldugunadasevindim hayırlı işler dilerim sana

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iHVaN arkadaşım kusura bakma pek giremiyorum bu aralar foruma ama satıştan vazgeçtim r10'dada satışa çıkarmıştım sıfırının altında veriyorum yarı fiyatına msn de konuştuklarım bedava ver deseler daha makbule geçer clipsharenin sitesinde satış fiyatı belli scripti güncelleyeli daha yeni olmuş 40 dolar karşılıgında ama adamların gelipte çok çok altında fiyat vermesi beni şaşırttı açıkçası ondan dolayı satıştan çekiyorum başka bi projede ben kullanacagım

evet kuaza r10'da satışa çıkarmıştım anlattıklarım gibi malesef yarı fiyatına veriyoz yinede çok çok aşagısına çekiyolar fiyatın + bu aralar kaliteli işler çıkarmaya başladın baya umuyorumki güzel yerlere geleceksin burada oldugunadasevindim hayırlı işler dilerim sana

hocam istedigin fiyattan almiyorlarsa birak satma, yaranilmaz bunlara cunku.. tesekkurler, ins guzel bir projede istedigin seyleri yaparsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5