İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Liverpool - Galatasaray

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ilk yarıda ezilen Galatasaraya bu ağır geldi de kendilerine geldiler !
2. yarı eski günler gibiydi.. çok keyifliydi..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eski Ruhumuzu yaşatan , tekrar avrupadan futbol keyfi almamızı sağlayan Fatihlerimize helal olsun ... olsun be cimbomum , ingilizlerin yusuflamasını görmek bile bana yetti :D

M

MasterTR

Misafir
liverpool bu kadar ezik oynattin ya bize bu heycani ya$attin ya yenilsende yensende yanindayiz!!

Herzaman, heryerde en buyuk CIMBOM!

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sonuctan anladığım şu oluyor Liverpool'un ne kadar Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olma şansı varsa GS'nin de o kadar vardır :D

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk yarı öldüm kahrımdan ama 2. yarı yenilse bile cimbom için herşey değer bee

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hakana out diyorum ya takımın içine etti adam kıcını kaldıramıyor.Zamanında çok iyiydi ama artık pili bitti :(

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Takimda emre, okan, hagi gibi yildizlar birlikte oynarken iyiydi, cunku digerleri butun isi bitiriyordu, ona nokta koymak kaliyordu. Yok artik tabi.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ve şöylede bir gerçek var.
Cihanın ve hakanın yavaş yavaş kesilmesi lazım.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ümit Karan sağolsun, "Ümit"lendik.
Hakan Şükür sağolsun, puansız döndük!

Hakan Şükür dışında takım 2. yarıda iyiydi. Hakan Şükür'e de suç bulmamak lazım. Grip ve ayak parmağı kırık. Hasan Kabze kulübe de niye oturuyor diye içimden 10000 kez geçti. İkinci yarı oynadığımız oyun ve kadro ile umutlarımız arttı.

5-6 tane yer gelir diyenlere de buradan selam.
Buruk bir maç oldu. Arda o genç yaşına ve tecrübesizliğine rağmen bir pozisyonda 3-4 oyuncuyu ard arda nasıl geçti öyle..

Ayrıca biz şunları atladık. 2 tane net oğlu net penaltımız verilmedi. Ümit'in şutunu eliyle engelledi adam. Hakem de sağolsun.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ee böyle bi adamın sahada işi ne yaw

Eric Gerets amcama sormak lazım. Hakan çıkıp "oynayabilirim" diyor, o da gaza gelip (belkide dış kuvvetler onu oynatması için tehdit ediyor bilemiyorum) oynatıyor. Ümit Karan'ın neler yapabileceği yine görülmüştür.

Hakan iğne ile oynadı. Neden ? Onun yerine başka kimse yokmuydu. Ümit Karan, Hasan Kabze kulübede. Hadi başka alternatifin olmasa anlarımda. Gol makinesi Ümit Karan, kritik gollere imza atan Hasan Kabze.

O bu değilde, şu Arda'yı kazandıkya, gerisi boş.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu gerets denen adamı hiç anlayamıyorum galatasaray tarihindeki en anlamsız oyuncu değişiklikleriyle oyun kaybettiren saçma bir adam..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yemin ederim bağırmaktan ses tellerim çatladı...Hakan şükür yaw kardeşim senin ne işin var bu kadroda geretz hiçmi kafan çalışmıyor hasta adamı nasıl 90 dakka oynatırsın gitti 3 puan diyorum :(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
çok güzel bir atasözümüz var arkadaşlar hatırlatma gereği duyuyorum.. kurt kocayınca kuzuya madara olurmuş.. hakan zamanında kraldı eyvALLAH kafa toplarına hakimdi eyvALLAH azda olsa ayaklada güzel goller atardı eyvALLAH ama bugün gördükki kral dan eser kalmamış.. Herşey tadında güzel... Zamanında oynayacak zamanındada bırakmayı bileceksin.. Hagi oynamayı bilmiyormuydu yada fatih terim 4 yıl üst üste şampiyon olduktan sonra gs de devam etmeyi.. hepsi biliyordu ama onlar akıllıydı tadında bırakmak gerekliydi ve bıraktılar... Ama nedendir bilinmez sanki koskocaman galatasaray camiasında futbolcu kalmamış gibi hakan ı oynatıyoruz... bu klüp öyle bi klüpki çocukluğundan tutta futbol hayatının son gününe kadar galatasaraya kendini adamış bülent korkmaz gibi bir cengaveri kesip bir çırpıda attı.. ama hakan şükür de neden halen ısrar ediyorlar anlamıyorum.. Takımın her bölgesine neşter vurulurken neden hakan şüküre neşter vurulmuyor.. gencecik hasan kabze var kenarda.. madem gol atılmayacak atamayacaksın hakan şükür bırakta hasan girsinde tecrübesini arttırsın takıma ısınsın... lig başlamış avrupada ve ligde 10 dan fazla maç oynanmış hakan şükür bir maçta gol atmış ve onuda kaybetmişiz.. Milyonlarca insan artık hakanla bu işin yürümeyeceğini biliyorda at gözlüğü takmış olan yönetim ve teknik kadro neden görmemezlikten geliyor.. Yazık yazık bizi bu kadar heycanlandıran orda yüreklerini sahaya koyan futbolculara tribünlerde dağ başını duman almış temposunu tutan o güzelim taraftara televziyon başında hop oturup hop kalkan milyonlara yazık...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5