İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LLL.net veya 2 karakter herhangi bir uzantı

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Karakterli, uygun fiyatlı LLL.net domain arıyorum. Anlamsız olabilir ama kolay okunsun yeterli. (Kolay okunanı ucuz bulamazsın demeyin, biliyorum ama şansımı deneyeyim)
Veya
xx.cx
xx.tc
xx.im
xx.la
gibi domainler de olabilir.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütçe nedir 1,500 $ civarı ise 3 isim var pm atabilirim.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütçe nedir 1,500 $ civarı ise 3 isim var pm atabilirim.
Bu iş için ayırdığım bütçe çok fazla değil. Zira geri dönüşümünden emin olamadığım bir projede kullanacağım. O kadar riske girmek istemiyorum. Önce daha ucuz isimlerle deneyeceğim. Daha sonra yeni domainler eklenebilir.
Yine de teşekkürler.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz domainler dolar , altın gibi yatırımdır.Domain banlansada 1 sene sonra değerinin % 30 fazlasına satılabilir.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz domainler dolar , altın gibi yatırımdır.Domain banlansada 1 sene sonra değerinin % 30 fazlasına satılabilir.
Yatırım olmasına yatırım ama projenin kendisi için de para harcanacağı için astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Bugünlerde hiç riske girecek kredim yok :)

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yy.vc

juq.net
izy.net

ilgileniyorsan lutfen sales at sharedirectory . com a teklifini iceren mesaj at.

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profilimden MSN'imi Alabilirsin.

Bende Görüşmek İsterim.

Arkadaslar, ister istemez Miller'in konusunu gasp etmis oluyoruz. Kusura bakma Miller.

Katilsana, diger arkadaslara da yollamis olduklari maillere verdigim cevap gibi, bununla ilgili acmis oldugum bir konu var, lutfen onu incele, degerlendir ve sunmak istedigin bir teklif olursa bana mail at, konusalim. Kaldiki IM de gorusmek taraftari degilim. 2 taraf icinde dusunme payi ve belgeleme acisindan bence email daha saglikli. Anlayisin icin tesekkurler.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, ister istemez Miller'in konusunu gasp etmis oluyoruz. Kusura bakma Miller.
Önemli değil. Bu gidişle ben bulamayacağım gibi. Bari başkalarının işi görülsün. İyi domainleri fiyatı dolayısıyla değerlendiremiyorum, ucuzlar içinde de "olur" diyebileceğim bi tane çıkmadı henüz. Ya yardan, ya serden vazgeçeceğiz sanırım.

Estrange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli değil. Bu gidişle ben bulamayacağım gibi. Bari başkalarının işi görülsün. İyi domainleri fiyatı dolayısıyla değerlendiremiyorum, ucuzlar içinde de "olur" diyebileceğim bi tane çıkmadı henüz. Ya yardan, ya serden vazgeçeceğiz sanırım.

Miller, LLL.net ler icin birsey diyemeyecegim ancak eger ucuza LL.xx ariyorsan suralardan arayabilirsin;

http://whois.mynic.net.my/ (burada .my uzantili LL.my bulabilirsin sanirim $35 civarinda)
dotster.com
idotz.net
( yukaridaki 2 sitede bircok cctld uzantisi arama opsiyonun var)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
idotz'u kimseye tavsiye etmem, hala ordan bir domainim var ama başka iki domaini de "regledim" gözükmesine rağmen sonradan enteresan bir şekilde kaybettim. o yüzden ordan artık kibrit çöpü bile almam. yeri gelmişken benzer arama içinde olanlara söyleyeyim, idotz yerine başka alternatifleri değerlendirin.

ben bir tane buldum sanırım. 1-2 güne kadar daha iyi bir teklif gelmezse alacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi