İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LLLL.net domainim?

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Arkadaşlar az önce aldığım llll.net domainim ederi nedir sizce?

2005 kayıtlı + 2011'e kadar süresi var.

domain

Urfa
Bolu
Denizli
Urfa

.NET

domain yazıldığında b ve d simetrik oluyor.

úbdú.net yani

yigitha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür domainlerin değer kazanmazı için önce LLLL.net domainlerin tüm kombinasyonlarının kaydedilmiş olması lazım oda biraz zaman alıcak gibi şu aşamada uzun vadede parayı bu tür domainlere yatırmaktansa .com domainleri tavsiye ederim.

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
bu tür domainlerin değer kazanmazı için önce LLLL.net domainlerin tüm kombinasyonlarının kaydedilmiş olması lazım oda biraz zaman alıcak gibi şu aşamada uzun vadede parayı bu tür domainlere yatırmaktansa .com domainleri tavsiye ederim.

hocam zaten 2011'e kadar süresi var 2012'ye kadar da ben uzatsam. o zamana kadarda değerleneceğini düşünüyorum. Yanılıyo muyum acaba? + 2012'ye kadar da 7 yaşında olacak. Buda bir + değil midir?

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PEk ederinin olacağını düşünmüyorum.2012 ye ne kaldı:)

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
PEk ederinin olacağını düşünmüyorum.2012 ye ne kaldı:)

hocam zaten yaşlı domain ve llll.net 2012'ye ne kaldı derken? 2 yıl var:) 2 yılda ki değerini düşünürseniz pek ederi olmaz dediğiz domain 150 tl'den yüksek bi fiyata gidebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5