İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

local D: ve kaybolan antivirus programi

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaslar
3 gun once xp format attim,atarkende c ve d olarak harddiski ikiye boldum..d fazla kullanmadigim icin az verdim..simdi computer managementden disk managemente
C: 205.08GB
D: 27.80 GB
gorunuyor.formatta maglum c kendi sanal bellegini kendi seciyor ama D: de sanirim bir eksiklik yapmisim bilgisayarima girince D: drivere tikladigimda formatsiz gorunuyor,simdi formatlamak istermisiniz uyarisi geliyor..burda takildigim tek sey sanal bellek boyutunu ne olarak secmem gerek?
27.80 gb ye
512
1024
2048
4096
8192
16k
32k
64k
bunlardan hangisini secmemi onerirsiniz veya default desem kendisimi ayarlar bunlardan birini?

2. bir sorum daha olacak bu arada..pc de spyware doctor yuklu desktop ve startda kisa yolu yok..bir anlik icinde programi etkinsizlestirmistim..simdi etkinlestirmek istiyorum fakat hicbir yerde bulamiyorum..program files dosyasindada yok etkinlestirme gifi..nasil bulup calistirabilirim tekrar..
lutfen yardimlarinizi bekliyorum..

kubra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Varsayılan sanal bellek boyutu sürücü için yeterlidir zaten, antivirüs ve antispyware programları kendini başlangıca ekler kısa yolu bulamıyorsan yeniden başlat gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5