İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Localhost Creator Owner sorunu

iyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

localde asp çalışması yapıyorum.localhost/deneme dediğimde Normal veritabanıyla bağlantısı olmayan sayfaları çalıştırıyor. Ancak veritabanı bağlantısı olan sayfaları açmıyor.
Bunun nedeni Creator Owner ın yazma izninin olmamasına bağlıyorum..Ancak bunun izinlerinide katiyen değiştiremiyorum.

Admin olarak da girsem değişmiyor normal kullanıcı olarak girsemde sisteme değiştiremiyorum. tam yetki veriyorum, tamam dedim mi yine gidiyor tikler..

İkide bir dosyaları sunucuya atıp ordan bakıyorum ama tasıma suyuyla değirmen döndürmeye benzedi oda..

1j0tx.jpg

Ekleme: aynı şekilde,
dosyaları sunucuya atıp çalıştırıyordum (hata varmı diye..) çalışıyor..
Ancak örneğin üye kayıt yapıcam..formu gönder diyorum veritabanına yazmıyor hata veriyor..

FlashFXP programında gerekli dosyaya 777 diyorum yazma izni veriyorum..Olmuyor yani 777 diyorum ok diyorum olmuyor..:sinir:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5