İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lockerz Çılgınlığı - Bedava iPhone - PS3 - Notebook vs.

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
topLogo.gif

Tüm dünyayı Lockerz çılgınlığı sarmış durumda.Herkes sisteme üye olabilmek için davetiye peşinte koşmakta.

Peki nedir bu Lockerz?

Lockerz.com günlük anket sitesidir. Hergün yayınlanan sorulara cevap vererek puan kazanabilirsiniz hatta sadece siteye günlük giriş yaparak bile puan kazanıyorsunuz. Kazanacağınız ürünlerin yelpazesi epey geniş düşük ücretli ürünlerden tutun, elektronik eşyalara kadar bir çok ürün bulabilirsiniz. Kısacası aradığınız her ürün bu sitede.

Peki ne yapmanız gereki ? Yapmamız gereken PTZ denen puanlardan kazanmanız gerek. Bu puanları kullanarak, hediye listesinden istediğinizi kargo ile size ulaştırıyorlar. Bütün anahtar PTZ seviyesini arttırmaktan geçiyor kısaca.

Lockerz.com 2009 yılı içerisinde açıldı fakat, ilk açıldığı zaman sadece ABD’ne kargo yollanıyordu. Şu an tüm ülkelere kargo yollanmakta.

Kısaca ürünlere ve bu ürünler için toplamanız gereken puanlara bakacak olursak;

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ

Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ

PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ

iPod Nano 8 GB = 300 PTZ

Nintendo WII = 250 PTZ

Sony PSP = 200 PTZ

XBOX 360, Notebooklar, Netbooklar ve daha birçok ürün.En ucuz ürün 35 PTZ ‘den başlıyor ki zaten üye olduğunuzda daha 50 – 100 PTZ kazanabiliyorsunuz.

İlk üye olduğunuz girişte bir oyun var, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.

Ayrıca sisteme her gün, her giriş yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

Bunlar dışında, her gün, sitedeki anketlere katıldığınızda bunlardan da değişen oranlarda PTZ kazanabiliyorsunuz.

Sizin tek yapmanız gereken, alttaki linke mail adresinizi yazarak davetiye talebinde bulunmak.

www.invitelockerz.net

www.lockerzdavetiye.com

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Üye oldum ama nasıl kullanılacağını çözemedim.

Bidc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanmıyorum böyle şeylere varsa bile sadece amerika da olduguna inanırım.

selman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede birçok kişi t-shirt ve hediye aldı bence denemenizde yarar var. Davetiye isteyenler pm atabilirler:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi