İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo kullanıcıları verilerini artık Turkcell’in bulutunda yedekliyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Logo kullanıcıları verilerini artık Turkcell’in bulutunda yedekliyor

Turkcell ve Logo Yazılım tarafından geliştirilen entegrasyon sayesinde, Logo’nun Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise ürünlerini kullanan firmalar, tüm verilerini tek tıkla Turkcell AkıllıBulut’a yedekleyebilecek.

Turkcell ve Logo Yazılım, güçlerini bulutta birleştirdi. Türkiye’deki yazılım sektöründe bir ilk olan işbirliği sayesinde, Logo kullanıcısı firmalar, yazılımlarıyla kayıt altına aldıkları değerli verilerini, Turkcell Veri Merkezleri’nde yedekleyebilecek. Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilen ve Logo’nun yazılımlarına entegre edilen Turkcell Uzaktan Yedekleme Servisi, Logo’nun kurumsal kullanıcılarının verilerinin yedeğini internet üzerinden şifrelenmiş olarak Turkcell AkıllıBulut’a aktarılmasını sağlıyor.
Bilgisayarın çalınması ya da arızalanması, heker saldırısı sonucu verilere erişimin engellenmesi, bir çalışanın işten ayrılmasının sonrasında arşivdeki bilgiye ulaşma ihtiyacının doğması gibi durumlarda, 30 değişik versiyonda yedeklenen bilgilere hızla erişmek mümkün oluyor. Bilgisayarlara ve sunuculara kurulan yedekleme uygulaması, her gün belirlenen bir saat diliminde veya internete erişilen ilk anda, Turkcell Veri Merkezleri’ne bağlanarak yedekleme işlemini tamamlıyor.
Logo’nun Turkcell ve Turkcell Superonline işbirliğiyle sunduğu yedekleme hizmetinden yararlanmak isteyenler, bu hizmeti http://store.logo.com.tr adresinden satın alabiliyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst