İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo tasarım

Z

Zion

Misafir
Merhabalar
Aşağıdaki domain adresleri için logo tasarımlarına ihtiyacım var.

nointmedia.com . (reklam networku -şu an kapalı)
Aynı logo benzer çizgi/konsept dahilinde noint.com için de kullanılacak. (iki halini de hazırlarsanız şukela olur)
Özellikler: Kurumsal havayı yansıtan, ama klasikten ziyade modern renk ve çizgilere sahip.
Hazırlanan logoların demolarını hem koyu zemin üzerine açık renklerle, hem de açık zemin üzerine koyu renklerle gösterirseniz daha kolay fikir sahibi olabiliriz.
nointmedia açılımı: number one internet media (logo hazırlarken number one konseptinin üzerinde durabilirsiniz, veya tamamen serbest çalışabilirsiniz)

Kazanan 50 YTL alacaktır.

Lafmacun.org (sözlük sitesi - şu an açık, ziyaret edip fikir alabilirsiniz)
Hali hazırdaki logo şu an için yeterince iyi olduğundan bunun ödülü sadece 25 YTL. Hazırlanan logolardan hiçbirini kullanmasak bile emek veren arkadaşlara saygı mahiyetinde en beğendiğimiz logonun tasarımcısına 25 YTL verilecektir.

notlar:
1) Lütfen fiyat konusunda geyik yapmayınız. Çok iyi bir ödül olmadığının farkındayım ama buna ihtiyacı olanlar elbette vardır.
2) Dizayncı logoların üzerine "demo" yazarlarsa biz veya bir başkasının onların emeğini çalmalarını engellemiş olurlar.
3) Aynı başlık başka bir sitede daha yer aldığı için değerlendirme her iki sitedeki tüm logolar gözönünde bulundurularak yapılacaktır.

2 gün içinde hazırlanan tasarımlardan birisi seçilecektir.

F

fatihhk

Misafir
Mesajınızdada belirttiğiniz üzere kurumsallığı yansıtması için sadelik ön planda tutulmaya çalışılmıştır.

NoIntMedia.jpg

Tamamen vektör tabanlıdır.Herhangi bir bozulma olmaksızın istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.
Yorumlarınıza göre renkler,yerleşim,fontlar yani kısacası herşey değiştirilebilir.
Çalışmalarım PSD formatındadır.

Edit:Logo Altındaki "Number One Internet Media Services" yazısı için pixel font kullanılmıştır.Çok büyük ve çok küçük boyutlarda sorun çıkartabilir.Eğer size uygun gelmezse normal bir font kullanılabilir.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
Mesajınızdada belirttiğiniz üzere kurumsallığı yansıtması için sadelik ön planda tutulmaya çalışılmıştır.

Tamamen vektör tabanlıdır.Herhangi bir bozulma olmaksızın istediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.
Yorumlarınıza göre renkler,yerleşim,fontlar yani kısacası herşey değiştirilebilir.
Çalışmalarım PSD formatındadır.
Görünüşe göre senle daha çok çalışacağız :)

Z

Zion

Misafir
trextra' Alıntı:
Dalga mı geçiyorsun ?
hayır trextra o başka bir şaka için öyle duruyordu özür. çok uzun zaman oldu onu unutmuşum bu konuyla alakası yok bunun. yukarıda yazdıklarım aynen geçerlidir hala.
şu an site hazır değil.

Ps: düzelttim şimdi. kusura bakmayın tekrar.

Z

Zion

Misafir
@fatihhk
Logo oldukça güzel, bir de lafmacun.org için çalışmanızı görsek?

ps: logo üzerinde ufak tefek değişiklik isteklerimiz olabilir ama şu hali de oldukça güzel.

F

fatihhk

Misafir
trextra' Alıntı:
Dalga mı geçiyorsun ?

öncelikle teşekkürler trextra da bişeymi kaçırdım nedir bu dondurma vs. mevzusu.Bu arada inşallah daha fazla çalışırız ben her zaman buradayım.; )

Edit:
@zion Teşekkürler.Beğenmiş olmanız beni mutlu etti.
Bu arada dondurma mevzusu çözüldü sanırım:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki taraf içinde hayırlı olur umarım. Fatih sağolsun bizede güzel bir logo hazırladı.

F

fatihhk

Misafir
Lafmacun.org çalışması:

V1.0:

LafMacun.jpg

V1.1:
A'nın üzerindeki yıldızı koyup koymamak arasında kararsız kaldım.Birde yıldızlı versiyonunu yaptım : )

lafmacunstar.jpg

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu logoda güzel. Logolar içerikle alakalı olunca daha da bir güzel gözüküyor. Renk seçeneklerinde var. İyi iş yine ;)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihinkiler gene doluştu :D

tamam adam süper şeyler yapıyo tebrik ediyorumda, peşpeşe dolcanız gene :D

Z

Zion

Misafir
Katılan, ilgi gösteren, yorum yapan, emek veren herkese teşekkürler.
Her iki yarışmayı da fatih'in hazırladıkları kazandı.
Kendisine emekleri ve özgün çalışması için teşekkür ediyorum.
PM ile ulaşırsa veya msn adresini gönderirse detayları direkt görüşebilir, söz verilen ücreti hesabına gönderebiliriz.

Saygılar

F

fatihhk

Misafir
Çalışmalar teslim edilmiş, ödeme alınmıştır.
Herkese teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5