İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo Yerlerştirme Sorunu ?

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar merhaba ben flash xml netin ücretsiz wp temasını kullanıyorum ama kendi oluşturduğum logoyu osjinal logo ile değiştirince logom flashın altında kalıyor buda çirkin bi görüntü oluşturuyor.

Logom herşeyin üstünde olsun istiyorum.

css deki logo yerleştirme kodlarım

Kod:
.logo{background:url("http://forum.iyinet.com/images/logo.png") no-repeat scroll 0 0 transparent;float:left;height:167px;width:336px;}
#Logo{height:48px;float:left;margin-top:0;width:200px;}
#Logo a.logo_img{background-image:none;float:left;border:medium none;float:left;margin:0;text-align:left;width:100%;}
#Logo a.logo_img img{border:none;}

bu sorunu nasıl düzeltirim.
şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.

bu arada Siteyi vermeyi unuttum
Sitem

E

Erturk

Misafir
Şu anda bir sıkıntı görünmüyor?

Eğer sorun devam ediyorsa logonun css yapısını absolute yada z-index ile düzenlediğinizde bütün katmanların üstüne çıkacaktır.

E

Erturk

Misafir
yaw logonun altında flash xmf yazıyor ya onun üstünde olsun istiyor. logonun üzerine gelmiş o yazı.

Yardım isteyen göktürk değil mi? Aynı hesabı mı kullanıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

CSS dosyanızdaki logo class'ını aşağıdaki gibi değiştirin bakalım büyük ihtimalle calısması lazım.

PHP:
.logo{background:url("images/logo.png") no-repeat scroll 0 0 transparent;float:left;height:167px;width:336px;position:absolute;}

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yardım isteyen göktürk değil mi? Aynı hesabı mı kullanıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

CSS dosyanızdaki logo class'ını aşağıdaki gibi değiştirin bakalım büyük ihtimalle calısması lazım.

PHP:
.logo{background:url("images/logo.png") no-repeat scroll 0 0 transparent;float:left;height:167px;width:336px;position:absolute;}

yardım edek dedik :eek:lmadı:

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar lütfen kırmayın birbirinizi
işyerindeydim kusuruma bakmayın baya bekledim cevap gelmeyince alışverişe çıktım.
değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim hemen deneyip yazıyorum.

Edit. Hocam Allah razı olsun valla nedesem az.Hakkını helal et süper oldu.+1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5