İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Londra Da Bombalandi

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 kişi öldu terorden dünya ayaga kalktı bizde haftada okadar mehmetçik şehit ediyoruz Dünya Dünkü Olay için Toplanacak.Nato Olaganüstü toplanma kararı aldı.Galiba Bizde Nato Üyesiyiz Yanlısmı Biliyorum..

Bize Gelince Yok Adamı Bastan Yargılayın 50 Kişi öldu Dünya Kalktı 30000 Kişi Katilini İse Tekrar Yargıla Diyor Avrupa Hepsinin Varya Şimdi

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
çok haklısın.. biz hala hergün beşer onar insanımızı teröre kurban veriyoruz..
bizdeki terör olmuyor ne hikmetse.

G

guajira

Misafir
Terörün alasını gördük. Yurtdışından silah alırken Güneydoğuda kullanmama garantisi verdik ya da vermeye zorlandık. O kadar kişinin katilini yeniden yargılatıyorlar. vs. vs. vs.

Ellerine iğne batsa *ötleri tavana vuruyor ama bize kazığın alası girdimi sesleri çıkmıyor. O yüzden artık gizli servis mi, terör mü bilemem ama kim yaptıysa eline sağlık. Onlarda görsün biraz bu işin neye benzediğini. Yattığı yerden ebesinin dAMındaki ülkeye yoktan bahanelerle saldıranların acınma gibi bi hakkı olamaz.

B

baybars

Misafir
Milliyetçilik nidaları atmaktan kastım konjektörü bilmeden ve bilgi sahibi olmadan oyarız, bir kaşık suda boğarız la bu işler olmuyor demek istemiştim. Atarürk ne Trablusgarp'da ne Çanakkale'de nede Kutuluş Savaşında hadi koçum diyerek savaş kazanıp bu ülkeyi kurup bize emanet etmedi. Ordu Komutanları savaşmadan önce barışı isterler bunu unutmamak lazım. Halishane ve temiz duygularınızla olaylara cesur yüreklilikle bakmanızı anlıyorum ama gerçek yaşamda realite bu değil eğer sizin yaklaşımınız gerçekçilikse benim ki ne acaba diyede sormadan edmiyorum...

Neyse kusura bakmayın ben sadece yapılan yanlışı içinizden biri olarak uyarmak istemiştim yoksa ne töröre iyi bişey dedim nede üzerimizde yüzyıllardır oynanan oyunlar hakkkında yorum yaptım dikkat ederseniz. Sadece insancıl boyutundan bakmaya çalıştım.

Bu tür bir eylem kimin işine yarar onu sorgulamak gerekmez mi?

Devletlerin ve onların çıkar ilişkilerini görmezlikten gelerek terörü oluşturan etkenlerin başında devlet politikaları ve onların servis uygulamaları olduğunu görmenizi istemiştim. Yani bunu ve bundan önceki eylemleri yapanlar siz zannediyormusunuz ki kendi başına oluşan direnişçi bir oluşum yapıyor. Londra gibi yerde sinek uçsa haberi olan istibahrat servisleri bunu yaptırırlar mı? Helede 11 Eylül'den sonra? Sizce ne kadar inandırıcı bunun bir terör eylemi olduğu? İngilizlerin hangi şehrinde IRA'nın yaptıkları dışında terör eylemi olmuştur? Uzun lafın kısası meramım o dur ki bu bilinçli yapılmış bir iştir ve ardında gizli servisler vardır. Amacınıda gelince onu zaman gösterecektir. İran olur Suriye olur yada hiç beklemediğimiz şekilde belki de başka bir ülke olabilir Mısır mesala yada Azaerbaycan ne bileyim herşey olabilir zira bu dünyada çig süt emmiş o kadar adam var ki...

Kalın sağlıcakla... Sürçili ihsan ettiysem affola

Edit: Winner Gambler' in bu sözün üstüne söz söylemek gerekmez ama okumdan yazmış oldum... İşte bizi aydınlığa çırakacak bu düşüncedir arkadaşlar... Beynine ve eline koluna sağlık arkadaşım...

"yani gözüken o ki medeniyetler göz açıp kapayıncaya kadar yok olabilmektedir.. aynı şeylerin türkyenin başına gelmemesi için daha çok çalışmamız ve bireyler olarak kendimizi geliştirmemiz gereklidir."

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Yazının sadece bebeğim benim Hayalet Sewgilim iremin Parçası Yazısına Katılıyorum..

Üzgünm sanada Saygı Duyuyorum Ama Bu dünyada Ben Milliyetciyim Ben Acı Cekerken Kimse Yoktu Yani

Saygılar...

B

baybars

Misafir
togan1903' Alıntı:
Valla Yazının sadece bebeğim benim Hayalet Sewgilim iremin Parçası Yazısına Katılıyorum..

Üzgünm sanada Saygı Duyuyorum Ama Bu dünyada Ben Milliyetciyim Ben Acı Cekerken Kimse Yoktu Yani

Saygılar...

Eyvallah arkadaşım oda güzel en azından katılmcısın :) vede saygı duyabiliyorsun 80 öncesinde oda yoktu yaşın genç araştırırsan öğrenirsin...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol Abi

80 Oncesini kitaplardan Ve Babamdan Takip etmeye calısıyorum.Babam 80 De Gazi Unide Okuyormus en canlı donemde Catlının ve muhsin yazıcı oglunun genclik kolları baskan yardımcılıgı yaptıgı zaman bahcelinin gazi baskanı olugu zaman .Tarihi Cok Seviyorum Babamda Cok severmiş ismimden Belli Galiba Buğra Togan .Fırsat Buldukca Okumaya Calısıyorum.
Yanlıs Anlama Sakın cevremde hep Aynı düşünce Oldugu İçin düşüncem Hakkında Bilgim Daha Cok.gerektiği Zaman Senin Düşüncenin Muhabbetinide Yapıyorum .. İşte Senin Gibi abilerim sayesinde Yakın Tarihimizi Daha iyi (Ama Tek Düşünceden değil) Ögrenmiş Olacagız İnsallah

Saygılar

B

baybars

Misafir
togan1903' Alıntı:
Saol Abi

80 Oncesini kitaplardan Ve Babamdan Takip etmeye calısıyorum.Babam 80 De Gazi Unide Okuyormus en canlı donemde Catlının ve muhsin yazıcı oglunun genclik kolları baskan yardımcılıgı yaptıgı zaman bahcelinin gazi baskanı olugu zaman .Tarihi Cok Seviyorum Babamda Cok severmiş ismimden Belli Galiba Buğra Togan .Fırsat Buldukca Okumaya Calısıyorum.
Yanlıs Anlama Sakın cevremde hep Aynı düşünce Oldugu İçin düşüncem Hakkında Bilgim Daha Cok.gerektiği Zaman Senin Düşüncenin Muhabbetinide Yapıyorum .. İşte Senin Gibi abilerim sayesinde Yakın Tarihimizi Daha iyi (Ama Tek Düşünceden değil) Ögrenmiş Olacagız İnsallah

Saygılar

Yanlış anlamıyorum neden yanlış anlıyayım aksine bu açıklaman sevindirdi beni... Gençlerin tarihi bilerek ve öğrenerek yetişmesi bu ülkenin ve dolayısyla bizim yararımıza, zira tarihini bilmeyenler geleceklerine sahip çıkamazlar ilkesi distur olmalıdır...

T

tahtakale

Misafir
Türkleri ve Türkiye baştan sona aşağılayan Metal Fırtına isimli traji komik kitabı,bu memlekette çok güzel bir yöntemle baş tacı yaptılar.

Adamlar kitapta; "Amerika Türkiye'yi bombalar, araya başka ülkeler girmezse, ağzına da sıç.." demişler.Bizimkiler de " off ne kadar güzel ve doğru kitap" diye tv'ler de boy gösterdiler. Neymiş efendim; Arabulucular olmasaydı, bizi 2 dakika da bitireceklerdi.Allah'tan arabulucular var, yoksa şuan bir sömürge olmuştuk :p (zaten öyleyiz ya, neyse...)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba Kitap Konu Olarak Bizi Hedef Gosteriyor Doğru.Kitapdaki Gibi Kolay Değildir Türkleri Oyle Ele Gecirmek.Ama Kitabın Bazı ölümleri cok İyi.Kuva-i Milliye Bölümü Var Orada ömer diye bir gencin hapisden cıkıp Kapkac Yaparken recebin Savas Konusmalarını Duyup kahveciye en Yakın Askerlik Subesini Sorması ,emelin anasını Babsını Terslemesi.. Ajanımız gökhanı Savası , geney Kurmay baskanın duygusal HAli . Anıtkabirin ucaklar Tarafından Bombalanırken Türklerin Atayı Kurtarmak için Yaptıkları.Ya Kitabı Okurken aglamaklı Oluyorum . Dedğim Gibi Türkiyeye Sardıkmak Biraz güç İster.Sardıranda gorurEbesinin orekesini ..... HİÇ KİMSE KUSURA BAKMASIN ANTİABD ANTİFRANSA.

T

tahtakale

Misafir
Aynen öyle! Türkiye'ye saldırmak için büyük bir kampet ister (anlayan anlar bunu :)) Adamlar kitapta bizi yerden yere vurmuşlar, ben ona kızıyorum.Millet tek kişilik orduyla (rambo) dünya ile savaşıyor, ve her fırsatta,her filim de,kitapta propangandasını yapıp ortalığı yıkıp geçiyor.Biz bi kitap yazmışız(!) ama onda da kaybeden tarafız :D

Ne diyelim;
Allah akıl fikir ihsan eylesin...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Aynen öyle! Türkiye'ye saldırmak için büyük bir kampet ister (anlayan anlar bunu :)) Adamlar kitapta bizi yerden yere vurmuşlar, ben ona kızıyorum.Millet tek kişilik orduyla (rambo) dünya ile savaşıyor, ve her fırsatta,her filim de,kitapta propangandasını yapıp ortalığı yıkıp geçiyor.

Allah akıl fikir ihsan eylesin...

Baba Varya Bence Abd O pisligi Bize Yapacak kitapdaki gibi Borlar İçin Ama Ondan once iran Ve suriye gider Ondan Sonra Sıra Bize Gelir...

Oyuzden avrupa Birliğimiz Filan Bosversek kursak Avrasya Birliğini asyayı Alsak cinle Japonya Bide Olsa Allah Ozaman Gor Avrupayı Abd Yi eski Güçümüze Doneyiz Dünyanın ücte biri Bizim Olur Manyak Olur Valla.Avrupan bize Bişey Gelmez.. Zarardan Başka . (((( BABA VARYA KONU ACAYİP DAGILDI FIRÇA YİYECEM GALİBA :( )))

T

tahtakale

Misafir
Bize bizden başka dost yok :)

Ayıdan post, gavurdan dost olmazzzzz...
Siz esas çinlilerden korkun ;)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Bize bizden başka dost yok :)

Ayıdan post, gavurdan dost olmazzzzz...
Siz esas çinlilerden korkun ;)

Baba Baştaki Adam Yani BAşkanımız Kullanmayı Bilecek cin Filan Varya bi Kullansa Bizimkiler dev Oluruz... Ama VArya Baştaki adamda Anlar gibi oluyor avrupaya bizi almıyacaklarını (insallah almazlar) Oda Cok Sert konusmaya Basladı Boyle Konussun Canımı Yesin .Bize Varya Sert Bir Baskan Lazım..:Şimdi Savasak Diyecem Cag dısı diyeceksiniz.Ama Yapmamız Lazım Biraz Diş Gostermemiz Lazım ... Ya Büyüttüklerimiz Bizi yıkmaya Calısıyor.. Adamı Okutmuusz Siyasal Bilgilerde 30000 kişimizi Sehit etti . Bu Akılla Bişey Olmazda.. duydugum bişeyi Soyluyu Ben Size Rahmetli Türkeş 1985 bana 25 gün verin demiş size Aponun Kellesini Getirim demiş Galiba Ozaman özal Başbakanmıs Tam Bilmiyorum O Anapın yukseldiği dönem Diye Biliyorum KaBul etmemişler.... Oooffff Varya Bu Durumda gorunce Turkiyemi Kafayı Yiyorum .. nerde Bizim Fatihimiz Atamız Bide şimdiye BAk .Dev Oldu cüce.. .. .

(((VALLA BU KONUDAKİ SON YAZIM ÇOK DOLUYUM-- KONU COK DAĞILDı TEKRAR ÖZÜRDiLeriM )))))

SAYGILAR

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dikkat ederseniz son zamanlardaki saldırılarda çıkan sorumlular ögretmen.
Bakanlığa yapılan, Londra'daki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5