İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lordconfex DOLANDIRICIDIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lordconfex

arkadaşlar bugün 35 $ karşılığında bilyonere ödeme yapacaktı. Telefonun verdi konuştuk telefonda 2 kere dolandırıldığını söyledi anlaştık tamam dedik gönderdik ve adam kayboldu kayıplarda

telefonunu aldım şimdi şikayet edeceğim ve ayrıca paypala mail attım dönüş yapmazlarsa bilişim suçları işe yarayacak mı ? Orayada başvuru yapacağım

47.35 $ Bozdurulacaktır Ödeme Bilyoner

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Direkt bilişim suçları bürosuna git. Beklemene gerek yok böyle konularda. Bugün size yarın bir başkasına bulaşıyorlar. İşlem savcılığa intikal ettiği anda otomatikman size dönüş yapacaklardır. Aynı sorunla karşılaştım. Savcılığa gerekli durumu dilekçe ile bildirdim. 15 gün sonra kişi kendisi ö.m ile dönüş yaptı. Ödemeyi yaptı.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Direkt bilişim suçları bürosuna git. Beklemene gerek yok böyle konularda. Bugün size yarın bir başkasına bulaşıyorlar. İşlem savcılığa intikal ettiği anda otomatikman size dönüş yapacaklardır. Aynı sorunla karşılaştım. Savcılığa gerekli durumu dilekçe ile bildirdim. 15 gün sonra kişi kendisi ö.m ile dönüş yaptı. Ödemeyi yaptı.

:harika: kesinlikle , yeterki kanıt olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5