İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lorems | Satış Ortaklığı | Ürün Çeşiti Fazla! | Paraya Para Demeyin!

mummysn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu söylemek istiyorum bu satış ortaklığı sitesine referans'sız üye olamıyorsunuz.Bu yüzden referansız link veremeyeceğim.

spacer.gif

Lorem'e üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.Tamamen sıfır risk, sıfır yatırım ile çalışmaya başlarsınız!

Lorem temsilcisi olduğunuzda her yere götürebileceğiniz bir mağazanız olur. Giyim,temizlik,kozmetik, Küçük ev aletleri, Gıda takviyeleri, Oyuncak, Takı-Aksesuar gibi onlarca kategoriden binlerce ürünü toptan fiyatına alarak hem kendi ihtiyaçlarınızı ucuza getirebilir, hemde bu ürünleri satarak ciddi kazançlar elde edersiniz.

Ürün satışlarınızdan %20 ile %40 arasında satış karı elde edersiniz. Aylık kampanyalarla bu kar marjınız %100'e kadar çıkar. Bununla beraber bir ekibiniz olduğunda geliriniz aylık 1000 TL, 3000TL veya 5.000TL gibi rakamlara ulaşabilir.

Lorems size tamamen risksiz bir çalışma sistemi sunar. Sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz, elinizde ürün kalma veya stoklama riskiniz olmaz, satamadığınız yada beğenilmeyen ürünü iade edebilirsiniz.

Her kesime hitap eden 3.000 çeşit ürünü olan bir seyyar mağazanız olur.
Ne fatura kesmeyle ne stok tutmayla nede eleman çalıştırmayla uğraşırsınız. Sadece satarsınız ve toptan temsilci fiyatıyla alıp kazanırsınız. Bu işi yapabilecek 3-5 arkadaşınıza bunu tavsiye ettiğinizde ekibiniz olur ve onlarında satışlarından sürekli bir gelire kavuşursunuz.

6 Yıldır bu işi yapan, %100 yerli sermaye ile kurulmuş, alanında bir ilki gerçekleştirmiş, 100.000 kişinin üzende temsilci kaydına ulaşmış ve sektöründeki en büyük Türk firması ile çalışırsınız.

Eğer siz de LOREMS'e üye olarak yüksek kazançlar sağlamak istiyorsanız benim seçkin davetim ile aşağıdaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz...

DAHA DETAYLI BİLGİ İSTERSENİZ "PM ALABİLİRMİYİM" DİYE YORUM ATMANIZ YETERLİ.

REFLİ LİNK : http://www.lorems.com.tr/ref.aspx?rcn=153972

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5