İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lost Finali - Lost fanatiklerine müjdeli haber

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Lost dizisinin yapımcıları hayranlara müjde verdi. Tüm sorular yanıt bulacak!

Dünya genelinde merak ve ilgiyle izlenen Lost dizisinin final sezonunda, birinci sezondaki bazı karakterlerin geri döneceği ve merak edilen tüm soruların cevabını bulacağı bildirildi.

Dizinin yapımcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse, dizinin final sezonuyla ilgili olarak yaptıkları açıklamada, Juliet Burke ve Daniel Faraday adlı karakterlerin, birinci sezondan beri gözükmeyen başka bazı karakterlerle birlikte diziye geri döneceğini belirtti.

Final sezonunun bazı açılardan birinci sezonla benzerlikler göstereceğinin ipucunu veren yapımcılar, "İlk sezonda karakterler ormanda koşuşturuyordu, yoğun ve şaşırtıcı olaylar yaşanıyordu, karakterlerin duygusal olarak tanındığı bir dönemdi. Bunları final sezonunda da yaşayacağız" dedi.

Dizide Hugo karakterini canlandıran Jorge Garcia ise bunun, dizide yaşananları hiç olmamış gibi gösterecek bir final anlamına gelmediğini belirterek, "Bu hayranlarımıza büyük bir ihanet olur" diye konuştu.
Yapımcı Cuse da bu konuyla ilgili olarak, "Bize güvenin" mesajını verdi.

Lindelof, yeni sezonda zamanda yolculuk ve flash-forward kullanılmayacağını belirterek, "Farklı bir şey yapacağız. Merak edilen bütün soruların cevapları verilecek" dedi.

Dizide ayrıca final sezonuna özgü bir anlatım şekli kullanılacağı belirtildi.

İnternethaber.com

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zamana yolculuk mevzusu dizinin içine etmişti. 4. sezonu ve 3. sezonun sonu iğrençti. 5. sezonu bugün izlemeye başladım umarım bundada çok fazla zamana yolculuk yoktur. Tamam güzel dizi ama çok fazla oynamışlar zaman ayarlarıyla :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu dizide zaman ayarı fazla olması gerekmez miydi :D gerçi sonunu daha bilmiyoruz. Bakalım oynayacakları zaman ile bizi daha nerelere götürecekler...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Son sezon 2010 şubat diye biliyorum. Tabi değişmediyse...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bu haber metnini geçenlerde msn.com da video olarak izledim. doğru biliyorsun 2010 şubatta başlayacak

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Finali bilen tek kişi JACK imiş.Hatta ilk bölümde ona söylemişler,ona göre oynamış.Finali ilk bölümde verdik demiş yapımcı.O Jack'in ilk bölümde koşturması,uçakta alkol istemesi vs.Birilerinin yalancısıyım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla böyle konuşma finali söyle diye kaçırırlar adamı :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sen öğrenince bende seni kaçırırdım :D
jack olursa ünlü diye mühebbet yerim ama senden 1-2 senede çıkardım heralde :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben ünlü olurdum, hollywood peşimden koşardı ve ünlü olurdum.
Sen ise sadece içerde yatmakla kalırdın. Kimbilir belki lost'ta bile oynardım.. :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben ünlü olurdum, hollywood peşimden koşardı ve ünlü olurdum.
Sen ise sadece içerde yatmakla kalırdın. Kimbilir belki lost'ta bile oynardım.. :D
Hayal kurma,
Seni kaçıran bir daha bırakmaz heralde.
iyinet'de yerine bir mod atanır heralde...
Bu arada lost izlemedim hiç, bi baktım zamanında sarmadı.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlk sezonları sabırla izlemek lazım.çerez niyetine.sonradan hikaye güzelleşiyor.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bağımlılık yaratan bir madde gibidir Lost. Elini veren kolunu kaptırır. Başlarda güzeldir çünkü arka arkaya 5-6 bölüm izleme şansınız vardır. Ancak bölümler bittiğinde içinizi bir sıkıntı kaplar. Her perşembe yeni bölüm çıktıkça izlemek zorunda kalırsınız. İngilizceniz yetersizse altyazı sitelerinde saatlerinizi harcayıp bir an önce altyazının çıkmasını beklersiniz. Sezon arası girdiğinde ise perşembe günleri anlamsız gelmeye başlar.

Böyle bir şeydir Lost. Tam bir bağımlılıktır...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İngilizceniz yetersizse altyazı sitelerinde saatlerinizi harcayıp bir an önce altyazının çıkmasını beklersiniz.

Bu konua beni pek zorlamıyor. Sağolsun indivx.net Altyazı ekibi çok güzel çalışıyor... Bazen sabah kalktığımda hazır olduğu zamanlar bile oluyor...

Ama perşembeden perşembeye ve sezon araları gerçekten kötü oluyor.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bu konua beni pek zorlamıyor. Sağolsun indivx.net Altyazı ekibi çok güzel çalışıyor... Bazen sabah kalktığımda hazır olduğu zamanlar bile oluyor...

Ama perşembeden perşembeye ve sezon araları gerçekten kötü oluyor.

Katılıyorum. O arkadaşlar gerçekten iyi çalışıyor ;)

Geçen sezon ingilizce altyazı çıkmadan türkçe altyazı hazır oluyordu. Duyduğuma göre yeni sezon tüm dünyada ilk altyazıyı çıkartmak gibi bir iddiaları varmış. Şu an bu statü italyan&yunan&ispanyollar arasında paylaşılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5