LovAd.Org Tık Reklam Sistemi

LovAd.Org

0
İyinet Üyesi
Katılım
14 Haziran 2016
Mesajlar
4
Reaction score
0
LovAd.Org Tık Reklam Sistemimiz Açılmıştır. Sitemize kaydolup hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Tıklamalar sadece mobil Türkiye trafiği için geçerlidir. Yani sadece Türkiye'den mobilden giriş yapan ziyaretçileriniz üzerinden kazanç sağlarsınız. Mobil olmayan ve Türkiye'den olmayan diğer tıklamalar sistem reklamlarına yönlendirilir ve kesinlikle geçerli sayılmaz.

Sistemimizde sadece ***** reklamlar, direkt link ve banner linkler mevcuttur. Sistemimize kaydolup sitelerinizin reklamlarını uygun ücretlerle verebilir yada bizim reklamlarımızı sitelerinizde yayınlayıp tıklama başına para kazanabilirsiniz.

Bizde bu reklam sitesini açmadan önce ***** sektöründeydik ve emin olun çoğu siteden reklam alıp yayınlamaya korkuyorduk. Çünkü çoğu sistem sahtekar yöneticiler tarafından yönetiliyordu ve içerde paranız biriktiğinde paranızı ödemeyip hesabınızı banlıyorlardı. Bizde bu durumları gayet iyi biliyoruz bizde bir zamanlar sizin gibi yayıncıydık. Emin olun bizim sistemimizde içerde paranız kalmaz. Eğer hile yapıp sahte tıklamalarla bizi yanıltmaya kalkarsanız o zaman tabiki banlanırsınız ve paranızıda ödemeyiz. Hile yapmadan organik hitlerle çalışan arkadaşlar her zaman bizimle kazanabilir ama hile yapanların yanımızda yeri yoktur.

Tıklama başına 0.01 kuruş kazanırsınız. Yani 1000 tekil tıklama 10 TL. Neden bu kadar düşük derseniz, onu biz belirlemiyoruz sitemize reklam vermek isteyen arkadaşlar ile bu fiyatta anlaştık. Biz başka reklam firmalarıyla çalışmıyoruz direkt kendi reklam verenlerimizle çalıştığımız için fiyatımız şimdilik böyledir ama ilerde yoğun talepler üzerine reklam verenlerimizle anlaşırsak ücreti arttırabiliriz. Sadece tekil tıklamalar sayılmaktadır. Sistemimizde 24 saatlik ip havuzu mevcuttur.

Ödemeler en kısa 1 hafta en fazla 1 ayda ödenir. Örneğin bugün bu hafta ödeme talep ederseniz eğer reklam verenlerimizden para almışsak yayıncının parasınıda haftaya öderiz ama eğer reklam verenden henüz para almamışsak 2-3 hafta sonra öderiz en fazla 1 ayda ödenir. Ödeme yapmamız reklam verenlerimizden aldığım paraya bağlıdır. Günlük ödemeler bile yapabiliriz. Sistem yeni açıldığı için biraz düzensiz muhasebemiz olsada zamanla düzeye girip ödemeler ya günlük yada haftalık yapılacaktır.

Ödeme alt limiti 50 TL olup sadece banka ve kontör ödemeleri şeklindedir. Paypal Türkiye'deki hizmetini durduğu için paypal ödemeleri yapılmayacaktır ama ilerde paypal Türkiye'de tekrar hizmet verirse paypal ödemeleride yapılacaktır. Vergi yada işlem ücreti yoktur. Paranız net ödenir.

Not: Turkcell ile wifi trafikleriniz sayılmaktadır.

Bize güvenip bizle çalışmak isteyen arkadaşları bekleriz. Mantıklı yorumlar yapan arkadaşlar hariç gereksiz konuşan arkadaşlar lütfen konudan uzak kalsınlar. Herkese iyi çalışmalar bol kazançlar... :)Not: Lütfen kaydolurken bilgilerinizi doğru giriniz, özellikle e-postanız doğrulama kodu gönderileceği için doğru olmalıdır.

Kayıt Linki: LovAd.Org İnternet Hizmetleri
Ana Sayfa: LovAd.Org İnternet Hizmetleri
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst