İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lovemove.com a reklam alınacak!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye entegre edilmiş olarak;

irc sohbet girişini bizden almak isteyenler: (bu konuda çok teklif geldiği için yazıyorum)

AYLIK SOHBET GİRİŞİ : 150 YTL dir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum fiyatlarına baktımda cogu 7 gün lük 15 günlük fiyatlar cok gibi geldi tabi yine senin bilecegin bişi ama kendi fikrim sadece.

Umarım bulursun müşteri bu aralar reklam piyasası durdu gibi

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır reklam fiyatları yükske diil piyasada 10 ytly ereklam veren olursa tabi millete pahalı gelir. bizim sitemizin ziyareçisi kaliteli gerçek ziyaretçi hileyle hurdayla alınan boş ziyaretçi değil. bu yüzden fiyatlar gayet normal

12.000 gerçek ziyaretçi %10 indirimli kampanyamız devam ediyor. son tarih 19 haziran pazar saat 23:00

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen kendi fikirlerinizi özele yazınız. sadece reklama ihtiyacı oılanlar reklam alıcılardan cevap bekliyoruz.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya allah aşkına ciddimi söylüyosun burası forum mu? hay allahım ne işlere düştük. ya kimseye pahalımı ucuzmu diye sormadık. fiyatlarımız budur. sen pahalı dedin diye fiyatı düşürecek halimizde yok. bu tür düşüncelerinizi özelden yazın. buradaki insnalarıda yönlendirmeyin. kalite arayanlar ı bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi