İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LSW Hosting Kapandı mı ?

siflali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, fakat 2 gündür web siteme erişemiyorum LSW Hosting kullanan arkadaşlar varsa problemin ne olduğunu biliyorlarsa bu konu altından hem beni hemde benim gibi bilmeyen diğer arkadaşları aydınlatırlarsa çok sevinirim

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bi süre beklemenizi tavsiye ederim. LSW adını duyurmuş kaliteli bi firma o yüzden bi sorun olucağını zannetmiyorum. Gerçi 2 gün uzun bi süre .

siflali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi süre beklemenizi tavsiye ederim. LSW adını duyurmuş kaliteli bi firma o yüzden bi sorun olucağını zannetmiyorum. Gerçi 2 gün uzun bi süre .

Bugün 3. gün ve hala bir cevap yok ayrıca sitelerinede ulaşamıyorum web siteleri de kapanmış durumda, dosyalarımın yedeklerini bile alamadım :( hiç bir haber bile yok

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
LSW'nin barındığı datacentera mail ile veya telefonla ulaşarak bilgi almaya çalışın.

lswhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Google aramalarından farkettiğimiz mesajınızı yeni gördük.

Sunucularımızla ilgili yazılımsal bir güncelleme yapıldı. Buna istinaden de güncelleme esnasında erişememiş olabilirsiniz.

Saygılarımızla
LSW Hosting

siflali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LSW ye ne oldu yine ??? kaç aydır sitesine ulaşamıyorum. başka bir siteyemi taşındılar. başka bir sunucuyamı geçtiler?

P

pozitif06

Misafir
lsw kapanmış olabilir... domain boşta :alkış: bir sürü mağdur da şikayet var da !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi