İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ltf_yardım edin!!!_RECOVERY_FORMATLI_HDD_KURTARMA_

guv2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YARDIM EDİN3 yıllık resim arşivim bir hata yüzünden silindi. bana acilen bir recovery programı lazım.ben bi, kaç tane indirip kırdım ama kurtardıkları dosyalarda resimler gözükmüyo. sadece dosyaların isimlerini buluyo. lütfen bana kırabilceğim ve dosyalarımı kurtarabileceğim programları önerin veya gönderin. çok bedbaht'ım çok . :eek: :eek: :eek:

E

emindede

Misafir
Selam guv2000,

öncelikle geçmiş olsun. benim bu konuda favori programım,
Search and Recover
google'dan tarattırırsan istemediğin kadar yerde bulabilirsin.
Onlardan birinin adresi şu: http://www.listsoft.com/programs/16007/

Şunu da söylemeliyim diğerlerinde olduğu gibi bunda da 100% garanti diye bişey yok. Ancak benim gördüğüm, diğer bazı programladan daha yüksek geri döndürme başarısı var.

Bundan başka dosyaların geri döndürülmesinin başarısı, silinmiş olan dosyalarının bulunduğu klasör'de (yada sürücü'de. Artık her nerdeydiyseler) dosyalar silindikten sonra çokca işlem yapmamış olmana da bağlı.

Kolay gelsin.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size 2 program önereyim
getdataback olur, disk sisteminiz ntfs ise getdataback ntfs mevcut.
olmassa tiramisu var, tiramisuyu kolayca temin edeceğini zannetmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5