İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lucy Wordpress Film Botu V3 Çıktı :)

lhteam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lucy wordpress film botları serisinin 3. versiyonunu çıkarttım.Bunuda ücretsiz sunuyorum sizlere .Bu bot diğerlerinin bazı eksikleri kapattı.
Botun içinde gerekli açıklamalar mevcuttur.Tek yapmanız gereken botu indirip lucy3.php yi wp-content/plugins klasörüne atmak ve eklentiyi etkinleştirmek.Bedavaya bu kadar iyi ve kaliteli bot bulamazsınız .Botla ilgili her türlü yardım için [email protected] adresinden yardım alabilirsiniz.
Dilerim bu versiyon diğerleri gibi ilgi görür.Ve göreceğinden eminim.
Film önceki gibi 15 dakikada 5000 film çekmektedir.
Buna ek olarak filmler seçerekte ekleyebilirsiniz.
Etiketlemeyi otomatik yapabilirsiniz.
Resimleri Özel Alan olarak ekleyebilirsiniz.
Kategorilemeyi otomatik yapabilirsiniz.
Resimleri sunucuya çekebilirsiniz.
Filmlerin %90 ı sorunsuzdur,deneyip görebilirsiniz.
Şu an piyasadaki ücretsiz en iyi botu sizlere sunuyorum
http://indirmedenseyret.net/film-botu burdan botu indirebilirsiniz.

BirkanBilişim

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Çalıştırdığımda beyaz bir sayfa geliyor normal mi ?

bende de çıkıyor ve hiç bişey olduğu yok çalışmıyor bot ya da ben yapamadım beyaz ekran çıkıyor sürekli siteyi güncelliyorum aynı duruyo en son yazdığım yazı yeni yazı paylaşmıyor ?

filmkolic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeş bot iyi güzelde konuyu çektiğinde türkçe karekter sorunu var.Bunu nasıl hallederiz bi yolunu gösterirsen sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5