İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lucy WordPress Film Scripti Yayında

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar . Lucy film botundan sonra sizinle Lucy WordPress Film Scriptini paylaşıyorum .Umarım film botuna olan ilgi bunada olur .Film botunu ucretsiz kullanabilirsiniz.Fakat bu scripti belli bir ücret karşılığında satmayı düşünüyorum.Almak isteyen olursa iletişme geçebilir.Scripti ister kendi isterse ben kurabilirim.Herşeyini ayarlayıp 10 dakika içinde elinize teslim ederim.Bu scriptte neler var?
Yaklaşık 25 kategori var.Her kategoriye uygun filmleri var.İndirmedenseyret.Net ‘in aynısını yaptım .
Tema olarak hoşuma giden bir tema kullandım,siz beğenmezseniz temayı,dilediğiniz bir wordpress temasını kullanabilirsiniz.
Şuan filmler doğru düzgün çalıştığı bir site bulmak oldukça zor.Facebook hotlink koyduğundan beri,film siteleri alt üst oldu.Fakat bu scriptteki filmlerin %90 ı çalışıyor.
Ayrıca temayı düzenledim,gerekli eklentileri kurdum . Örneğin: wp-supercache , wp-pagenavi,contact form 7,wp-optimize vs .
Scriptteki filmlerin çoğu facebook. Ve facebook her 2 güne bir link yapısını değiştiriyor,videoları engellemek için.Bu yüzdem silinmediği halde videolar silinmiş gibi görüküyor.Bunu engellemek için bir eklenti yazdım.O eklentiyi her 2 güne bir burdan indirip kurarsanız,bozulan filmleriniz çalışır.Şu an için yapabileceğim en iyi çözüm bu. İndirmedenseyret.NET tede aynı sistemi kullanıyorum.Her 2 güne bir filmleri düzeltiyorum.oda yaklaşık 1 dakikamı alıyor.O eklentiyide scripti alan arkadaşlara ücretsiz sunuyorum.
Hiç bir botla uğraşmayıp,beklemeyip,düzenlemeyip kategorilenmiş,düzenlenmiş bir siteye sahip olabilirsiniz.
Scriptin fiyatı 150 TL dir. Emeğimin karşılığına bu fazla değildir sanıyorum.Tabi alamayacak olan arkadaşlarda vardır,150 tl kimine çok kimine az gelebilir.Almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.Pazarlık teklif etmezseniz sevinirim.
Scripti Demo:lucyfilmscripti.indirmedenseyret.net
Eğer ilgi artarsa dizi scripti hazırlamayı düşünüyorum.Oda wordpress tabanlı olacak.

İletişim:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5