İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lugano mu??

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Lugano reclama com Marco Aurélio"
ne demek ve o kısafilmde ne anlatılıyor anlamadım.
Ayrıca ben beğendim adamı. Güzel valla yararlı gibi olur öyle sosyete paralı adamlar alınacağına(eğer bu da sosyete değilse..).. Alınırsa hayırlı olsun ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer alırlarsa adamı tanımıyorum ama, ilk defa defansa transfer olmuş olacak. En büyük sorunumuzda defans zaten..

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Luciano gibi gol de atabiliyorsa Anelka'ya gerçekten ihtiyaç kalmaz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Eğer alırlarsa adamı tanımıyorum ama, ilk defa defansa transfer olmuş olacak. En büyük sorunumuzda defans zaten..
ne zamandan beri ilk defa? Önder, Luciano, Servet

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anelka ya zaten ihtiyaç yoktu. Nobre gidince ihtiyaç oluştu. Nefret ediyorum Anelka dan. Şampiyonluktan elenmemize neden olan Servet ten sonra 2. kişidir.

Hatta ilk geldiği dönemi hatırlayın. Şampiyonlar liginde çok iyi oynayıp 3. olan ve UEFA ya katılan Fenerbahçe Anelka yı aldı. Dedik heralde mükemmel olur takım. Zaragoza ya 2 maçta da yenildik. Takıma sadece zarar sağlıyor. Gerçekten Servetten sonra en çok ondan nefret ediyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
ne zamandan beri ilk defa? Önder, Luciano, Servet
Önder,Luciano ve Servet senelerdir Fenerbahçede. Kaldıki Serveti adamdan saymıyorum. İnşallah Galatasaraya giderde banko oynar..

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şu Anelkayı bağışlasak da kurtulsak? Sahiden takımın kimyasını bozdu, nobreyi bile kaçırttı. Servete gelince etrafında 2.ci turu atma lüksüne kaçmayan zaten geçiyor. Sanırım anca beni durdurur. Tabi görürse.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Önder,Luciano ve Servet senelerdir Fenerbahçede. Kaldıki Serveti adamdan saymıyorum. İnşallah Galatasaraya giderde banko oynar..
Bedava versenizde almayız ama parasını da öderseniz :) neden olmasın.. Tolga yeter ya transferlerden ama Saydo'nun yerine adam alınamaması gerçekten çok büyük eksiklik. Ben Saydoyu yollayan zihniyeti de anlamıyorum.. Gravesen gelmesin diye dua ediyordum zaten gelemeyecek sanırım En akıllısı Ze'di transfer adaylarından.Olması zordu(maniche yi saymıyorum bile). Brezilyalı filan küçük çocuk alsak yeter liginde iyi oynayan.. Yada afrikalı..

Ayrıca Anelkanın parasını da öderseniz gelsin bize kontenjan açığı var zaten :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hukuki' Alıntı:
Şu Anelkayı bağışlasak da kurtulsak? Sahiden takımın kimyasını bozdu, nobreyi bile kaçırttı. Servete gelince etrafında 2.ci turu atma lüksüne kaçmayan zaten geçiyor. Sanırım anca beni durdurur. Tabi görürse.
Servet i bire birdegeçemeyen kişiye futbolcu demem. Dünyanın en yavaş ve en kötü futbolcusu heralde. Her zaman nasıl olurda doğru zamanda doğru yerde olması güzel bir özellik gibi gözüksede zarardan başka birşey değil. Yoktan pozisyon yaratsın. Top servete gelince dehşetle izliyoruz.

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Servetle Anelkayı verelim, Arif ile Bülent Korkmazı alalım olur mu? Haydi anlaşalım artık.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Bedava versenizde almayız ama parasını da öderseniz neden olmasın.. Tolga yeter ya transferlerden ama Saydo'nun yerine adam alınamaması gerçekten çok büyük eksiklik. Ben Saydoyu yollayan zihniyeti de anlamıyorum.. Gravesen gelmesin diye dua ediyordum zaten gelemeyecek sanırım En akıllısı Ze'di transfer adaylarından.Olması zordu(maniche yi saymıyorum bile). Brezilyalı filan küçük çocuk alsak yeter liginde iyi oynayan.. Yada afrikalı..

Ayrıca Anelkanın parasını da öderseniz gelsin bize kontenjan açığı var zaten :)
Fenerbahçe başkanı olsam, GS ile sözleşme imzalarım. Eğer Servet i her maç 90 dakka banko oynatacağınızı kabul ediyorsanız senelik 5 milyon dolar öderim. Şaka yapmıyorum çok ciddiyim :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
Fenerbahçe başkanı olsam, GS ile sözleşme imzalarım. Eğer Servet i her maç 90 dakka banko oynatacağınızı kabul ediyorsanız senelik 5 milyon dolar öderim. Şaka yapmıyorum çok ciddiyim :)
5 milyon dolara 1 kişi eksik oynamak haa bir düşüneyim :) Ben şaka yapıyorum ama servet gerçekten kötüdür 4 büyüklerde oynamak için ama bana kalırsa anadoluda süper işler yapar. Cüssesine göre heyecanlı(korkak) gibi..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
5 milyon dolara 1 kişi eksik oynamak haa bir düşüneyim :) Ben şaka yapıyorum ama servet gerçekten kötüdür 4 büyüklerde oynamak için ama bana kalırsa anadoluda süper işler yapar. Cüssesine göre heyecanlı(korkak) gibi..
5 milyon dolara 1 kişi eksik oynamak olur ama Servet bir kişi eksiltmiyor. Kendi varlığı yok tamam o bir kişi ama kişisel hatalarıyla 2 kişiyi daha meşgul ediyor. 3 kişi eksik oynamayı kim kabul eder bilemem..

Hele birde o sürekli eli burnunda gezmiyormu çıldırıyorum gördükçe. Kadroda servet varsa o maçtan önce sakinleştirici almak lazım.

Bu arada kimse darılmasın ama 4 büyük diye birşey yok. 2 büyük takım var.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok serveti forvete koycam.Adamda boy var yeter :) adam eksiltir eksiltmezse boş pozisyonda bişeyler yapar.

Yok bence 5 büyük takım var FM oynarken Malatyasapor'u süper yapıyorum Gerçi şuan 2. ligde ve transfer ettikleri bikaç oyuncuyu FMde zaten alıyordum.. Celil gelmiyordu ama şimdi malatyada :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FM hastalığı sendede var heralde. Ben şampiyonlar ligini ve süper kupayı aldım ilk senemde. Sonra sıkıldım kapattım. Bitmez çünkü o oyun. Ömür biter o bitmez. O kadar zaman ayırmak israf resmen.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Deniz Baris'i unutmayalim, bizim bloga kapici yapmayacagim adam icin milyon dolarlik lisans kavgalari yapildi, Manchester'da sagdan soldan gelenleri kaleye davet etti adam, gol atmicak olanlara gol ikram etti. Oynadigi her mac facia, topu her ayagina aldiginda yuregim ciz ediyor. Ne olursunuz artik atin bu adami takimdan, hadi Daum kor, bu adam da mi kor yahu, gozu yok mu, ne olur bak buradan yalvariyorum.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daum Servet ve Deniz den birşey olmayacağını yavaş yavaş anlıyordu. Umarım Zico da o yollardan geçmez.

Takımda beddua ettiğim çok isim var. Tuncaya ettim kırmızı kart falan 4-5 hafta oynamadı. Hatta PSV yi tek kale oynayıp 3-0 yendik o yokken. Birkaç takımada 4-5 gol attık ligde.

Deniz e ettim. Lisansı gitti 2 kere.

Servete ettim. Hastalandımı ne oldu gitti birkaç ay yoktu.

Bizim takımdaki yerli futbolcular çok kalitesiz. Ümit,Serkan,Kemal (Kemali halı saha maçına çağırmam bu arada) Çok transfer lazım Fenerbahçeye..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yillardir bir Genc Semih var, cocuk sakallandi adam oldu, hala yedek. Neyse son zamanlarda 2-3 gol attirdilar sevindi. Mahmut Hanefi filan da harcandi. Her sene boyle bir gencler furyasi yaparlar sonra kayip.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5