İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lugano mu??

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trextra' Alıntı:
FM hastalığı sendede var heralde. Ben şampiyonlar ligini ve süper kupayı aldım ilk senemde. Sonra sıkıldım kapattım. Bitmez çünkü o oyun. Ömür biter o bitmez. O kadar zaman ayırmak israf resmen.

Cidden israf ya. Oturdu mu kalkamıyorsun da 2. lig B den fm2006 da zonguldağı 1. lige çıkaramadım yaa 2a da kalıo :) zor epeyce maddi durum gerekiyor :) Güçsüz olunca maçlar daha da sarıyor her transfer süper oluyor.

Serveti sevmem ama Deniz iyi adamdır heralde ya(görmüşlüğüm yok ama .. ). Futbolu da iyi gibi..

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aurelio artık Türk bir yabancı alma hakkı daha oldu FenerBahçe'nin :D

20072006marconufus002.gif

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya ben mi karıştırıyorum? Nobre gidince yerine biri mi alındı ? O zaman 2 yabancı hakkı yok mu ?

M

MedyaGraf

Misafir
Bu saatten sonra eğerki daha önceden anlaşılmış birisi yoksa Fenerin oyuncu alması çok zor. Oyuncu derken tabiki iyi oyuncu...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alex ve Anelka yı hatırlayın. Onlarda hep ucu ucuna yetişmişti. Hatta Alex geldiğinde samsun ile maç yapıyorduk. O maça yetişememişti. Ligin 2. haftasımı neydi.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Mehmet Aurelio'nun milli maçta oynaması gerekmiyormuymuş??
Öyle bir zorunluluk yoktur bence. Çünkü milli maçta oynamayan diğer Türk futbolcularda yabancı sayılırdı o zaman :)

Öte yandan. Milli takıma alınırsa içinde siyahi futbolcu olmayan ender takımlar içindende çıkacağız. Ayrıca çok iyi bir ön liberomuz olmuş olacak. Bence çok iyi bir gelişme.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hernan crespo ve roberto carlos yolda unutmayalım r.carlos tan pek ümitli degilim ama crespo anelkanın yerine cok yararlı olucaktır :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahce.org da herhangi bir transfer haberi yok görmeden inanmam :p

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleri güncellenmemistir tüm büyük haber siteleri dahil yazıyor fotomac degil bu sefer :D lugano alınmıstır ben kefilim :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne zaman bildiriyorduk uefa ya transfer listesini :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cemadak' Alıntı:
siteleri güncellenmemistir tüm büyük haber siteleri dahil yazıyor fotomac degil bu sefer lugano alınmıstır ben kefilim :)

Crespo ne zaman geliyor? :D

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
fenerbahce.org da herhangi bir transfer haberi yok görmeden inanmam :p

yok ben artık ordakilere de inanmıyorum. tümer gelmeden önce tümerle ilgilenmyioruz diyorlardı hemen ardından silinip, tümer fenerde demişlerdi :D hiç unutmam :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Lugano'yu aldık arkadaşlar hatta dinamo kiev maçında oynaması içinde uefa ile görüşülüyor. Ayrıca Lugano'nun takım arkadaşı Oliveria'yida her an alabiliriz. Kendisi çok iyi futbolcu ancak uzun bir sakatlik dönemi geçirdi. Real Betis'de zamaninda harikalar yaratiyordu. Düşünün barcelona bile 17milyon $ vermisti o zamanlar. Umarim bu futbolcununda bonservisini aliriz ve birde sol kanat gelirse tamamdir bizi kimse tutamaz. Sampiyonlar ligi olmasada Uefa'da yari finali zorlariz bu futbolcularla :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5