İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Lugesoft Oyun] Template Tasarimi & Script Edit

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Lugesoft Oyun Sistemi icin script edit ve template tasarim isi verecek freelancer ariyorum. Gerekli bilgiler ve sartlari asagida bulabilirsiniz.

Script:
-Kategori ve alt kategori sistemi duzenlemesi. Alt kategoriler olusturulurken ya da duzenlenirken bagli oldugu ana kategori secilebilmeli ancak diger ozellikleri ayni kalmali (ana sayfada goster/gosterme v.s)
-Oyun ekleme ekraninda, oyunlar direk link ve local upload ozelliginin yaninda iframe kabul etmeli ve sorunsuz calismali.
- Mevcut tasarimda en ustte bulunan Yeni Oyunlar kismina ilave olarak template ile uyumlu ajax ile tab'lenmek yontemiyle "Rastgele Oyunlar" ve "En cok oynanan oyunlar" eklenmeli (Shockwave.com'daki Today's Hottest Online Games kismina bakabilirsiniz)
- Ana sayfa ve diger sayfalarda oyun isimleri ve/veya thumblarina oyun aciklamasini gosterecek (aciklama varsa)mouseover tooltip eklenmeli
-Ana sayfada thumb ile gosterilmeyen (Popüler Oyunlar,En İyi Oyunlar) oyun linkleri yukaridaki sekilde oyun aciklamasi olmadan yalnizca thumb gosterecek sekilde tooltiplenmeli.
-Script editlemeleri ya da eklemeleri kesinlikle sorunsuz-hatasiz olmali ve performans sorunu yasatmamali

Template

- Belirli yas grubu ve cinsiyete yonelik tasarim gerektiginden ornek verilen sitelere (s*ueo*yun*com - s*tar*sue.net) benzer renk paleti kullanilmali. Goz yormayan parlak renkler yerine pastel tonlar. Ornek sitelerin klonu-cok benzeri olmamali
- Temiz, tablosuz olmali ve onde gelen 3 browser ile kesinlikle sorunsuz calismali (IE,FF,O)
- Arama kutusu yukarida uygun bir yerde ve tasarima uygun olarak degistirilmeli
-Logo tasarimi istemiyorum. Ancak templatede uygun buyuklukte bir yer birakilmali.
- Manset oyunlari bolumu tasarima gore yuksekligi biraz daha az ve genisligi biraz daha fazla olacak sekilde degistitilebilir.

Odeme&Teslimat v.s.

Ucret:
Ucretinizi PM ile yazabilirsiniz.

Teslim Suresi:
7 gun icinde teslim edilmeli. Template ayni hali ile kesinlikle tekrar pazarlanmamali ve kullanilmamali.

Odeme
- Benzer ozgun tasarimlarini referans gosteren arkadaslara istedigi ucretin %10'u is kabulunde ve kalani teslim sirasinda Paypal&EFT ya da Havale olarak odenebilir. Teslimat sirasinda farkedilmeyen kucuk/buyuk hatalar icin 1 ay ucretsiz duzeltme garanti vermelisiniz.

Uygulama;
Lugesoftun Scripti domaine lisansli calistigindan sanirim localde ya da baska domain altinda calismaniz zor. Bu nedenle script admin panel/ftp/plesk sifresi iletecegim.

Iletisim:
Is yogunlugum cok fazla oldugundan msn v.s kullanamiyorum. Yalnizca PM araciligi ile iletisim kurabilirsiniz.

Notlar:
Lutfen zamaninda bitiremeyecekseniz ve tam/sorunsuz olarak teslim edemeyecekseniz teklif vermeyin.
Kolayliklar

Simdilik Askiya Aldim.. Lutfen Teklif Gecmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5