İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lugesoft scripte meta title ayarı nasıl yaparım

hakkabit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar lugesoft video scripti kullanıyorum.meta ve title ayarları nasıl yaparım.bir sitede gördüm title kısmı aynen şöyle olmasını istiyorum

<title>Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD dizi izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD özeti, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD yeni bölüm izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD full izle</title>
<meta content="Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD canlı izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD online izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD tek parça izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD indirmeden izle" name="Keywords">
<meta content="Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD bedava izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD izleme, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD kaliteli izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD fragmanı izle" name="DESCRIPTION">
<meta name="copyright" content="ironi">
<meta name="Revisit-after" content="1 days">
<meta name="googlebot" content="all">
<meta name="robots" content="all">

benimkisi ise şöyle

<title>Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD - dizi izle,diziizle,dizi seyret,online dizi izle,full dizi izle,film izle</title>
<meta content=" Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD dizisi, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD yeni bölüm, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD seyret, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD online izle, Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD videosu , Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD izle , Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD seyret" name="Keywords" />
<meta content="Öyle Bir Geçer Zamanki 11.Bölüm HD

SapkaliCocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP bilginiz var ise. index.phpx dosyasından ayarlayacaksınız. PHP bilginiz yok ise İç Optimizasyon yaptıracaksınız. iyi çalışmalar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sadece indexine atarsa, herhangi bir diziye tıklanıldığında index.php deki metaları o dizi sayfasında gösterebilecek mi? bence tüm sayfalarına hakim olan bi dosyaya eklemeli, yanlışmıyım?

SapkaliCocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi değiğiniz gibi fakat yanılmıyorsam bütün değişkenleri index.phpx php dosyasında oldugunu düşünüyorum. öyle değilsede. temanın klasöründeki config.php içinden ayarlamak lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5