İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LugeSoft SEO Optimizasyon + Kategori Bölme + W3C Validation

erbasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 2,5 yıldır lugesoft video scriptini kullanıyorum. Bu 2,5 yıllık süreçte tüm optimizasyonları kendim yaptım. Google aramalarında yükseldiğimi farkettim ve sizlere de hizmet vermeyi istedim.

Lafı fazla uzatmadan yapabileceklerime geçiyorum. :)

- Lugesoft video scriptlerinin full seo optimizasyonunu yapıyorum. Sadece tittle meta tag desc. ayarlamak değildir yaptığım iş.

- Sağ - Sol Kategorilendirme sistemi. İstediğiniz alana istediğiniz kadar kategori koyabiliriz. Siz bu kategorilere yine admin panelinizden ekleme yapabilirsiniz.

- W3C Validation. Buna herkes rast geliyorduk artık. Bunun anlamı sitenizdeki kod hatalarını sıfıra indiriyoruz. Bu sayede siteniz seo bakımından daha güçlü hale gelmiş oluyor.

- Etiket ve kategori için site haritası. Sitenizdeki kategoriler ve etiketler için sitemap oluşturuyoruz. (etiketsitemap.xml - kategorisitemap.xml)

- Etiket ve arama sisteminin geliştirilmesi. Bunun yararı etiketleriniz Google'da saçma sapan index almaz.

- Ve ufak tefek bazı ayarlar. Ama bunlar da gereklidir.

Tüm bu hizmetimizin fiyatı 20 TL'dir ve maks. 24 saat içerisinde tüm istekleriniz tamamlanarak siteniz tarafınıza teslim edilir.

forum dışı iletişim:
mail.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5