İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lugesoftta Google Optimizasyon nasıl yapılıyor

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar web sitemdekı konular indexlenmıyor ve bende Google Optimizasyon yapmayı karar aldım ama wp gıbı dgl lugesoftcular yardımcı olurmusunuz?

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Merhaba ;

Bir Lugesoft Script kullanıcısı olarak öncelikle şunu bildirmek isterim

Eğer Scriptinizi Kullandığınız domain yeniyse bu normaldir ama 1 hafta ve üzeridir index'lenmiyorsa buda anormaldir.

Konumuza gelelim.

Lugesoft Video Scriptlerinde Optimize Mantığa dayalıdır kanımca öncelikle Sitedeki video adresleri önüne /izle/ eki koyarsanız sizin için yararlı olur..

Öncelikle Kategoriler kısmındaki Kategorilerinizin ön ekini " /izle/ " olarak değiştirin buda sitenize yarar sağlacaktır.

Description ve Titlerinizi sağlam yazın google sitenizi 2 gün arayla ziyaret eder ve her yerde aynı title bulunuyorsa buda sitenizin index'lenmemesine neden olabilir..

Sitenizin adresini ve içeriğinide sölerseniz daha iyi yardımcı olmaya çalışırım ben video sitesi olduğunu düşünerek yazdım ama LugeSoft'un oyun scriptide var =)

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diziizle.com.tr kardesım siteyı acalı 6-7 ay oldu ama kullanmadım domaini fazla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5