İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen Bakın. Video Shoplama

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar burası doğru yermi bilmiyorum ama sizden bir ricam olacak. Bildiğiniz video üzerinde düzenleme yapabildiğimiz bir program var mı ? Yani müziğe göre videoyu ileri geri yapabildiğimiz üzerine amblem ekleyebildiğimiz hızlandırıp yavaşlatabildiğimiz bir program. Çok acil lazım bir graffiti videosu üzerinde düzeleme yapıcam. Şimdiden teşekkürler..

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
acil lazım ücretliyi nasıl bulcam :D
ama sağol yinede.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ama maalesef bana acil lazım arkadaş a söz verdik.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ücretli programların seriallerine kolayca ulaşabilirsin.Dosyasıyla birlikte pm atayım istersen.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ücretli programların seriallerine kolayca ulaşabilirsin.Dosyasıyla birlikte pm atayım istersen.

Ben bunun taraftarında değilim.Haklısınız hatta ücretsiz 10 Bin $lık programları alırsınız.Fakat buna emek ve para hırsızlığı denir.Doğrudur vardır.Fakat ben kullanılma taraftarı değilim...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
bende kullan demiyorum kardeşim ama çok acil diyorsa başka alternatifi yoksa bir kullanımlık falan isterse atabilirim demek istedim. Kendi kararı.

Regstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende değilim 30 günlük sürüm falan olsa yeter. Kullanıp silecem zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5