İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lutfen Bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

ForumPaylas

Misafir
Arkadaslar Size Tavsiyem Kimseyle İşini Garantiye Almadan İş yapmayın İnanın Yapmayın Kimse Madur duruma Dusmesin Allahına Kurban Oliyim Abi Senin.

Sayın Adminlerim Ve Uyeler Kusura Bakmayın YanlısTa anlamayın.

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bı sorun mu yasadık ve kımle yasadın soylede bılgımız olsun

F

ForumPaylas

Misafir
Ya birine Guvenip Birsey Verdim Sadece O Baksa Birsey Yok.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim adım Kaan ÖNCÜ dekont elimde yemin ederim gönderdim,

ama fikret msn i bile kapattı_?

daha önce site aldım reklam verdim kimsenin parası kalmadı şahitler yazar az sonra buraya,

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda sattığı siteyi satın aldım forumpaylas.net i,

340 YTL havale ettim 2 gün önce ,

ısrarla almadım diyor,

ama ispatlayacağım,

arkadaşlar özür dilerim ama kendimi dolandırılmış gibi hisesediyoerum, ama banka kayıtları çözecek olayı,

D

doLob

Misafir
internet bankaciligi kullaniyorsaniz e-dekont gonderip sorunu cozebilirsiniz..

F

ForumPaylas

Misafir
dekont yatmıs dun gelir dedi bana persembe gecesi yollandı saat 2 30 gibi ama anlamadıgım nokta dun gecmedi bugun hesapta para yok

D

doLob

Misafir
persembe yapilan EFT nin cuma gecmesi gerekiyor bankayi arayip dekont numarasiyla bi sorgulama yapabilirsin.

M

Maksim

Misafir
Hesaba yatan dekont değil, paradır. Paranın yattığına dair de dekont alırsın. Elinde dekontun varsa, bankaya gider, benim dekontum var, para hesabıma geçmemiş dersin, yanlışlık varsa düzeltirler. Yatmayan bir para için dekont verilmez.

F

ForumPaylas

Misafir
dekont no vermedim ama onlarda dedi öle bir işlem varsa öglene kadar gecmesi gerek dediler.

M

Maksim

Misafir
Evet ödeme yapılmışsa birkaç saat içinde yapılır işlemler, onaylamalar. Senin paran yatmamış mı?

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans No 0665373

Referans No 0665373 Alacak Banka Garantİ Bankasi
BorÇlu Şube Edİrne Alacak Şube Sagmalcilar
BorÇlu Hesap 0093750 Alacak Hesap 6663592
Tutar - Ytl 340.00 Masraf - Ytl 0.00
Komİsyon - Ytl 0.00 Bsmv - Ytl 0.00

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft referans numarasıyla alacaklı bankaya gelip gelmediğini kontrol ettirebilirsin.eğer bilgilerde bi yanlışlık varsa hesaba geçmez.açıkta bekler.böyle bir durumda gönderen bankadan düzeltme veya iptal yapılması gerekir.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence birbirinizi suçlamayın bankanızda sorun olmuştur, benim de benzer bir olay başıma gelmişti aradım bankamı, 1 hafta içinde parayı geri gönderdiler.azcık bekleyin olay açığa kavuşacaktır. bu arada bazı yazdıklarımızı nedense "**********"* bu şekilde kapatıyorlar. mesela ben kar-deş yazmıştım kapatmışlar (konuyla ne alakası var) .arkadaşlar kolay gelsin

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bumuydu yanı sımdı *******ı rencıde etmeye calıstın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5