İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen fikrinizi söyleyin.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Angelo' Alıntı:
Hayir gelmedi cunku yukaridaki mesaj aciklama degil, sadece bir supheye karsilik Hayir cevabi vermek. Reklam yapmak istemiyorsaniz, burada sizinki kadar buyuk bir servis saglayici olmadigini bile bile onlardan ticari faaliyetleriniz ile ilgili nasil bir verimli girdi saglamayi bekliyorsunuz? 40 sunucu sattim simdi soyle dusunuyorum sizce nasil iyi yapmis miyim demek 40 sunucu satan bir insanin cumleleri ya degildir, ya da kader kismet biz gidip bir ekmek firini satin alalim.

durduramazsın borusan'a rakip geliyor :D

işin şakası bi yana allah daha çok versin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Angelo' Alıntı:
Hayir gelmedi cunku yukaridaki mesaj aciklama degil, sadece bir supheye karsilik Hayir cevabi vermek. Reklam yapmak istemiyorsaniz, burada sizinki kadar buyuk bir servis saglayici olmadigini bile bile onlardan ticari faaliyetleriniz ile ilgili nasil bir verimli girdi saglamayi bekliyorsunuz? 40 sunucu sattim simdi soyle dusunuyorum sizce nasil iyi yapmis miyim demek 40 sunucu satan bir insanin cumleleri ya degildir, ya da kader kismet biz gidip bir ekmek firini satin alalim.

Negatif, yipratici ve onyargili bir mesaj yazdigini dusunuyorum Angelo.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ciddi ticari faaliyetler belirli bir is plani dahilinde yapilir ve yurutulur. Belli bir seviyeye eristikten sonra bu isten hic anlamayan tecrubesiz ve sadece musteri safinda bulunan insanlarin ortasinda ben boyle boyle birsey yaptim simdi de soyle dusunuyorum iyi mi kotu mu diye sorularak yurutulmez ticari faaliyetler. Ben arkadasa iyidir kotudur guzeldir cirkindir demiyorum ki. Bu baglamda negatif, yipratici veya on yargili bir mesaj degil.

L

LNWServers

Misafir
Bu ne demek oluyor ? Yani "Belli bir seviyeye eristikten sonra bu isten hic anlamayan tecrubesiz ve sadece musteri safinda bulunan insanlarin" bu kategorideki insanlar biz mi oluyoruz ? ım firmamımızın bilgilerini veriyorum herhangi bir sorunun varsa buyuk görüşelim :

istiklal cad. istiklal mah. no:26 kat:2 Çanakkale / Biga Tel : 0 286 317 46 45
Cep telefonmuda verebilirim isterseniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Belli bir seviyeye erismek -> 40 sunucu satmak
bu isten hic anlamayan tecrubesi ve sadece musteri safinda bulunan insanlar -> bu forumun kullanicilari

Cep telefonunuz veya adresiniz beni ilgilendirmiyor, neden yazdigim basit birsey disinda herseye cevap yaziliyor. Ciddi ticari faaliyetler ulu orta, o sektorde calismayan insanlar tarafindan verilecek tavsiyeler ile yon bulmaz. Bu kadar basit. Dahasi beni ilgilendirmiyor. Ayrica bana PM atarak sunucu talebinde bulunmanizi da anlayabilmis degilim, ben sunucu sattigima dair birsey mi soyledim?

Madem tavsiye istediniz, benimkini de bir ticari tavsiye olarak aliniz, konuyu daha fazla uzatmayalim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Angelo' Alıntı:
Ciddi ticari faaliyetler belirli bir is plani dahilinde yapilir ve yurutulur. Belli bir seviyeye eristikten sonra bu isten hic anlamayan tecrubesiz ve sadece musteri safinda bulunan insanlarin ortasinda ben boyle boyle birsey yaptim simdi de soyle dusunuyorum iyi mi kotu mu diye sorularak yurutulmez ticari faaliyetler. Ben arkadasa iyidir kotudur guzeldir cirkindir demiyorum ki. Bu baglamda negatif, yipratici veya on yargili bir mesaj degil.

LNWServers kullanicisinin ciddiyetsiz oldugunu ima ediyorsun.
Sence, Ticaret yapanlar forumlarda fikir alisverisinde bulunamazlar mi?
Forumda sadece bilgisiz/tecrubesiz kisiler mi vardir?
Forumlar sadece bilgisiz/tecrubesiz kisiler icin mi vardir?
Dusuncelerine saygi duymak isterdim ama onaylamiyorum.

L

LNWServers

Misafir
Sadece 1 tane media streaming için sunucu gerekli neyse ezzi den karşılandı o ferraservers olarak gordum profilinizde belki yardımcı olabielceginizi duşündüm.Neyse fikirleriniz için teşekkür ederim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
iyinetadmin' Alıntı:
LNWServers kullanicisinin ciddiyetsiz oldugunu ima ediyorsun.
Sence, Ticaret yapanlar forumlarda fikir alisverisinde bulunamazlar mi?
Forumda sadece bilgisiz/tecrubesiz kisiler mi vardir?
Forumlar sadece bilgisiz/tecrubesiz kisiler icin mi vardir?
Dusuncelerine saygi duymak isterdim ama onaylamiyorum.

LNWservers kullanicisinin ciddiyetsiz oldugunu ima etmiyorum. Ciddiyetsiz kelimesini nerede gordun?

Sektor-spesifik bir konuda o sektorde calismanin ne oldugunu bilmeyen, tecrubesi olmayan, o sektorde calismayan insanlardan tavsiye istemek, bunu rakamlar ile destekleyerek sormak mantiksizdir. Onaylamasan da boyledir onaylasan da boyledir. Ticaret ile ilgili sorular sorulabilir ancak sadece bu tarz calismalar yapmis insanlarin bilebilecegi detaylar icin soru sormak bence amator bir davranis. Bu birinci soyledigim sey.

Ikinci soyledigim sey, ciddi ticari faaliyetlerin plan dahilinde olmasi gerektigi, anlik degisen sartlarda forumlardan gelen girdilere gore yonlendirilmemesi gerekliligi.

Neden genisletilip/carpitilip alakasiz mesajlar seklinde cevap atiliyor benim dusuncelerime anlamadim.

L

LNWServers

Misafir
Tamam çok teşekkür ederim arkadaşlar, fikirleriniz için teşekkür ederim gerçekten işime yaradı.iyinetadmin lütfen formu kitlermisin ?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
LNWServers yanlis anlasilmamasini umarak ufak bir sorum olacak,

Isine yarayan fikirleri benimle paylasabilir misin?

Sebep: Angelo'nun tespitleri disinda ben bir fikir goremedim.

Simdiden tesekkur ederim.

L

LNWServers

Misafir
İlk sayfada yazan arkadaşlardan bahsediyorum, zaten amacının dışına çıktı konu onun için ben almam gereken cevabı aldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5