İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lütfen herkez buraya

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar iyinet'e yenı katıldm sayılır yaklasık 1 aydır burdaym ama birsey ilgimi cektı herkez http://imageshack.us/ bu siteden sikayetci ama herkz yınede bu siteye yukluyr bız neden böle sitelr acmıyoruz? amerıkan sitelerınn cogu ön sıralarda adamlar bıraz dusunuyor farklı ve kesın seyler yapıyor ve sabredıyor mesala facebook 10 senelk domainn kurulusuna flnda baktm adam on sene beklemiş sabretmıs sonunda mılyoner oldu:) ama türkıyede bı site tuttumu 1000 tane aynı siteden acılıyor örnek dizi film sitelerı marez sitelerı vs bunlardan cok asırı var bu tarz seylere yönelmektense yasal ve düzgün bı site yapılması lazım bence

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aklımda Süper Bir Proje Var Ama Yapacak Adam Yok :)

Şöyle Grup Çalışması Yapsak,Çok Güzel Olur.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Daimi ve hızlı olan kazanır web aleminde, ayrıca sistemin genişliği, kullanışı da önemlidir. Türkler çok fazla para kazanmak için popup splash gibi reklam sistemleriyle doldurduğundan dolayı tutmuyor fark bu. E tabii insanlarda bunu tercih etmeyince başka sitelere yöneliyor reklamsız ve hızlı olanlara. Bu da imageshack oluyor tabii ki :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
evet biz neden böyle siteler açmıyoruz
açıyoruz açmasınada
uzun süre dayanmıyor malesef
herkezin yükledigi resimler ya server çökmesinden yada zevk-i silmelerden dolayı kayboluyor
o yüzden dış ülkelere yöneliyor insanlarımız
nedeni bu olabilirmi acaba ?

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lanet
kardesm dogru söyluyor herzamn iyi olan kazanıyor ve bilgi sahıbı olmak lazım ben mesala bi site actım site yaklasık 4 aylık ama adamın bırı gecende yenı web sıtesını actı benm hitim suan 5 :) onunkı 160:) farka bak bilgi sahıbı olmak lazm ve cok asırı reklam koymamak lazım bende dahıl cok reklamlı sıtelere gırmıyorum

camdangören

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer upload sitelerini kullanıpta onların hızını tatmayanlar, bunu kullanıyor.Şahsen ben imageshack'a yüklenmiş bir resim oldugunda resime bakmıyorum bile.Bakmam için önemli birşey olması lazım.

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yeni birsey dusundum yasal +tutcak birsey :) düzgün bi php bılen bı arkadas bulabılırsem yapcam en yakında insallh

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Serverine güvenen açar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Fizy kapandı heryer çakma fizy ile doldu, bizimkilerde kapasite bu kadar. Çok iyi işler yapanda kendini tanrı görüyo seni sallamıyo. Arada 3-5 tane düzgün insan var neyseki, onlarıda burada buldum ondan gitmiyorum başka forumlara artıkın :)

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben artık planımı çizmeye basladım arkadaslar fazla ilgi istemeyen bi site accam sonra öle devametcem dizifilm marez vs bu tarz sitelerle ugrasmaktan bıktım artk :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
artık açılacak site kalmadı tüm konular nette var zaten

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence herkezin işine yarıcak okadar cok sey varkı bıraz dusunmek lazım

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
ahh ahh
neden 2000 li yılların başında girmedikki bu işlere
çok iyi hatırlıyorum frmtr in 3 bin üyesini görmüştüm tam tarih aklımda yok gerçi :) şimdi 3 milyonun üzerinde kazandıkları paranın haddi hesabı yok

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aybay çok haklısın nedense hep illegal olaylar yapıyoruz biraz legal çalışsak ....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1. para yok
2. internet alt yapısı yok.
3. kanunlar yetersiz.
4. kanunların yetersizliğinden dolayı siteyle değil o resimleri tek tek kaldırmakla veya mahkemelerle uğraşırsınız.

Ha parası olana soruyorsan

ozamanda sektörde para yok (kazancı) denir ;) (ben öyle birliyorum hiç değilse)

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 2000 li yıllarda olsaydım sımdıkı aklımla bayabı domain almıstım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5