İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lütfen okuyun

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
şimdi vital bilgisayar diye işlem yapan gladiatör vardı aceb bu konu onlada mı alakalı :s

benim kafam karıştı biraz. :S ne bela mevzuymuş bilelimde bizde ona göre millete çanak tutmayalım bari.

Sürekli aynı şeyleri gündeme getirmek istemiyorum (pigeon kızacak sonra), mevcut bazı şeyleri yazdım zaten, herkes kimin ne mal olduğunu bilerek iş yapıyordu (reklam alan websitesi sahiplerini hariç tutuyorum)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla anlasam bilsem hayatta bu tür şelere müsade etmem ama.

gerçi vital bilgisayar ile bir kez çalışmam olmuştu oda bi arkadaşlık sitesiydi ölecene bitti gitti. zaten listedende engellemiş beni. o ise zaten bir daha görüşme çalışma imkanımız olmaz. bu tarz pislik işlerle uraşanlarlada işim olmasın zaten.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman ben yanlıs biliyorum telefonuu yazarsan suan hemen arıyayım seni derya
0216 340 71 ** bumuydu

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulu orta telefon numarası yazmamakta fayda var. özel mesaj sistemi aktif durumda :)

numara yanlış ise başkasının telefonu sürekli meşgul edilebilir. başkası sıkıntı yaşıyabilir o açıdan diyorum.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buradan iyinet adminlerine sesleniyoruz cafet e r y a sitesinin hiç bir alakası olmadı taktirde sitenin ismi gecmektedir lütfen buradan sitenin adının kaldırılmasını rica ediyoruz ..

saygısızlıgın bu kadarına pes dogrusu..

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dünde arenada haydi.net reklamlarına takmiştilar ikide bir gösterip duruyorlardı alem90.com bannerini :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlede arama yapıp girdikleri siteleri gösterdiler...
haydi.net,toplist100.net ve abaragambi.com
shop bannerlerinide sansürlü olarak gösterdiler işte biz haber yapiyoruz gibilerinden
ama bundaki amaç şuydu çocukların bu tarz sitelere ne kadar kolay ulaşabileceklerini göstermek..

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

MasterTR

Misafir
yazan spam sayfalar vardı ve hala da indexde bu sayfalar mevcut

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bu sayfalarda herhangi bi cocuk varmı ve bu sayfalar mevcutmu linkler bende calısmıyor?

M

MasterTR

Misafir
sayfalarda cocuk olup olmamasi onemli degil! senin bu $ey uzerinden hit kazanman onemli olan. bence kendine dikkat et yarin bigun sende ercumentin yanina gitme

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes olayı bence cok buyuttunuz burada herhangi bir resim ve goruntu bulunmamaktatır + bu sayfalarda silinmis bilginize ..

H

haydi.net

Misafir
arenada açılan sayfama ilişkin bilişim suçlarından uyarı aldım. sebebi içerik ile alakasız küçük eg-zotik resimlerdi. hiçbir link, video ve resim zaten sayfamda bulunamaz.

bununla alakalı içerik sahibi arkadaşlarıda buradan uyarmak istedim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arenada açılan sayfama ilişkin bilişim suçlarından uyarı aldım. sebebi içerik ile alakasız küçük eg-zotik resimlerdi. hiçbir link, video ve resim zaten sayfamda bulunamaz.

bununla alakalı içerik sahibi arkadaşlarıda buradan uyarmak istedim.

bu gibi sebeplerden dolayı

H

haydi.net

Misafir
sevgili tiva,
şuan youtube, metacafe ülkemizde izlesene ve bilimum video sitelerinde eg-zotik (sıcak) video bölümleri var. bu bölümlere girdiğinde zaten uyarı ile karşılaşırsın. görüntülemek istediğin içeriğin 18 yaşından büyüklere uygun olduğuna dair.

benim yayınladığım herhangi birşey yok.

H

haydi.net

Misafir
Şu ikinci yazdığın video da bütün haber sitelerinde bulunmaktadır nerdeyse =)
foruma pek girmediğim hatta hiç girmediğim için tanımıyorum seni ama hep böylemisindir sen, buradaki arkadaslarin işi var demek ki.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şu ikinci yazdığın video da bütün haber sitelerinde bulunmaktadır nerdeyse =)
foruma pek girmediğim hatta hiç girmediğim için tanımıyorum seni ama hep böylemisindir sen, buradaki arkadaslarin işi var demek ki.

Ben sadece sana gelen uyarıyı yapanların bakış açısının yorumu olarak bu örnekleri verdim, yoksaki video.google.com hem de komedi bölümünde hiçbir zaman izlemediğim konularda videolarla karşılaşmak zorunda kalabiliyorum ve bu videolar küçük yaştaki kullanıcıların kafasını fazlası ile karıştıracak durumda.

mp3 sitelerine link verenleri banladıkları gibi bu konuda benzer bir yaptırım uygulamaya çalışıyorlar, ne düşündüklerini yazmaya çalıştım, hatalımı oldu.

H

haydi.net

Misafir
Eğer böyle bir uygulamayı gerçekleştirirlerse önce superonline, milliyet, showtv ve kanald den başlayabilirler pekala.

böyle milyonlarca örnek var nerdeyse, şuan Türkiye'nin e-ticaret sektöründeki lider firmaların çoğu alışveriş kategorilerine +18 bölümü eklemiştir. Ve Türkiye'nin en büyük portalları arasında yer alan superonline, kanald ve showtv'nin magazin sayfalarında nerdeyse yüzlerce ünlüye ait ve çocuklar içinde hiçde uygun olmayan binlerce resim vardır.

Uğur Dündar belkide hayatında hiç internete girmeyen biri olarak(en azından bir hotmail adresi olduğunu düşünüyorum); yaptığı programla birçok internet sitesini karalamıştır. Yapılan haberlerde dini atatürkü kullanarak çocukların uygun-değilya yönlendirildiği gibi nedüğü belirsiz ithamlar arama sonuçlarında kendilerine cevap olarak geri dönmektedir aslında.

İşi mutfaklara ani baskınlar yapmak olan ve bu konudaki başarısını her zaman takdir ettiğimiz Arena ekibi internet kavramına gerçekten hançeri saplamıştır.
Elde hiçbir somut veri olmadan özellikle bilinçsiz insanları yalnış yönlendirmek bu ve benzeri alt yapısı olmayan programların sayısının artmasıyla birlikte belkide konunun varlığından habersiz bir site sahibi dahil ilerde ekmeğinden olabilir.

Yapılan yalnışlığın farkedilmesi ve hijyenik mutfak ortamlarının yaşamımızın bir parçası haline geldiği ve böyle programları ilerde sadece eğlenmek için izliyeceğimiz güzel günleri görürüz umarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5