İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var lütfen silinmesin: www.rekortmen.com dolandırıcıdır

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.rekortmen.com 1 aylık 119 liraya üctretli üyelik satın aldım. finansbank enpara hesabımdan Rios Bilişim Ziraat bankası hesaplarına eft yaptım.
günlük 5 kupon veriyorlar, altlarına da yorumlar yazıyorlar, yok tekirdağ'dan, yok tokat'tan, hepsi düzmece! kendileri yazıyorlar..
yok evi satın, yok 500 lira basın, böyle hepsini kendileri yazıyorlar kuponlara düzmece! 2 gün üst üste verdikleri 5'er kupondan
1 tanesi dahi tutmadı. parayı almadan önce, canlı yardımda 72 saat içinde parayı geri alabileceğimi yazdılar, para yatırmadan
önce [email protected] adresine attığım her emaillerine hemen cevap yazıyorlardı. nitekim ben 2 gün üst üste zarar
edince 48 saat sonunda yani 72 saat dolmadan, paramı geri talep ettiğime dair yukarıdaki email adreslerine email gönderdim,
hem de defalarca. hiçbirine cevap yazmadılar, canlı yardım'da ben yazınca hemen canlı yardımı kapatıyorlardı. şeref-sizler..
ve bugün saat 11:00'de 72 saat tamamen doldu, fakat ben 72 saat dolmadan paramı geri iade istemiştim. hiçbir mailime cevap
yazmadılar, paramı almadan önce mailime hemen cevap yazıyorlardı. en son üyeliğimi de silmişler, ceptelefonu numarası ile
ve şifre ile üyelik alanıma giriş yapabiliyordum. şu anda şifremi unuttum'u tıklıyorum, cep telefonu numaramı yazıyorum gsm
numarası bulunamadı yazıyor. arkadaşlar, lütfen silinmesin. bilgilenin, canınız yanmasın. rios bilişim zaten tam bir dolan-dırıcı,
internette araştırın, şikayetvar.com'da rios bilişim'in kayıtlarına..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5