İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lütfen yardım

bykarizma42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim programcılıkla pek alakam yoktu fakat kafayı taktım nereye kadarsa oraya kadar ögrenceğim c++ ögrenmek istiyorum ne kadar zaman ve maliyet ister. bundan önce neleri bilmem gerekir. yardımcı olursanız sevinirim.

G

GS1905.org

Misafir
Fazla bir ön bilgiye aslinda ihtiyacin yok...yani ille c dilini bileceksin diye birsey yok, ama c programlamayi bilenler tabii ki c++ ögrenirken avantajlidir...Bence 1 aya kadar kücük programlar yazmaya baslayabilirsin. Yeni baslayanlar icin bol örnekli bir kitap bulmaya calis...
Basarilar

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
c ve sistem programcıları derneği var istanbulda gayet güzel bir eğitim veriyorlar. eğer istanbul veya ankaradaysan onlarla bi görüş istersen

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ejder' Alıntı:
c ve sistem programcıları derneği var istanbulda gayet güzel bir eğitim veriyorlar. eğer istanbul veya ankaradaysan onlarla bi görüş istersen

bu derneklerin siteleri veya adres ? Tel. varmi ?

S

Skeleton

Misafir
adres: http://www.csystem.org/

ancak sana tavsiyem c ile başlamaman. çünkü c ile bir şeyler yapmaya çalışacaksın ve daha düşük seviyeli bir programlama dili olduğu için daha fazla bilgisayar gibi düşünmem gerekecek. ve yeni başlayan birisi olduğun için bu seni programlamadan soğutabilir. eğer kendi kendine öğrencek isen visual basic, delphi, java ile başla bence. ama bir kursa gideceksen c/c++ da olabilir.

P

paradox

Misafir
Yerinde olsam c c++ a vakit harcamam iyi birşey yapabilmen için bu 2 dilinde kurdu olman lazım. Silip süpürmen falan lazım. benden tavsiye Cde yazı nasıl bastırılır variable tanımla falan gibi en basit şeyleri oğren sonra C++ a geç aynı şekilde en temek şeyleri öğren daha fazla uğraşma onlarla direk java ya geç. sun aksini söyleyene kadar lider java..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5