İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

lyricsy Teması

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar temayı kurdum şu adrese kategorileride ekledim. Buraya kadar sorun yok ama eklediğim yazılar kategorilerde çıkmıyor mesela Necip Fazıl'ı N kategorisine ekliyorum ama çıkmıyor. Çok acil yardım lazım çoook!:ağla:

Temayı değiştirdim sorun yok tamamdır :)

srgn03

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sermat.org 'da temayı yapan kişi tek tek nasıl kurulacağını anlatmış. Sorununu anlayamadım siteye baktım bir sorun yok gibi geldi ama bahsettiğim siteye bak istersen.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
anlatıma baktım temayı kaldırdımda kategorilerde sorun oluyordu. Kurulumuda adım adım yapmıştım..

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
şu an başka bir hosta taşıdım siteyi sorun yaşıyorum :)

En kısa zamanda düzelticem

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bilteksis ten bende memnundum aslında ancak saldırılar bitmiyor bir türlü ama bilteksisede dönmeyi düşünüyorum açıkçası :)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yasin bey gerçekten iyi biri birde bir ortağı daha vardı adını hatırlayamıyorum o biraz acemiydi sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5