İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LzexPand - Nuri Yakar dolandırıcıdır.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şahısla salı günü facebook sayfa kişi toplama hakkında görüştük. Bende bir müşteri ile anlaşmıştım tam o sıra, müşterinin ücretini direk bu şahısa gönderttirdim. En geç cuma gecesine kadar vermiş olduğum facebook url'sindeki sayfa 10K olacaktı, erken ödeme aldı, işe başlayacağını söyledi.

Lakin perşembe sabahından itibaren, ne ses var ne soluk, günün 10 saati msn'de olan adam, msne girmiyor tüm gün.

Bir yanlış anlaşılma, herhangibir sorun var ise PM ile beni bilgilendirsin, kabul edilebilir iş teslim tarihi versin, iş bittikten sonra konuyu kaldırayım.

Kişisel bilgileri;

Banka; İş Bankası
Şube; 5100
Hesap no; 0831539
İsim; Nuri YAKAR
Telefon numarası: 0543 406 21 10
İkamet: ÇANKIRI MERKEZ

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyütülecek bir mebla değil yalnız, o paralar için İstanbul'da adam bıçaklıyor insanlar. Forumdan başka arkadaşlarda inanmasın bu şahısa.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
9Z1I.png

Banada yaptı. Hele bu mubarek günlerde böyle şeyler yapması daha kötü.

T

themaniac

Misafir
hocam neden sende gidip adama +eticaret verdin? isin bitince memnun olursan verilir. belki kimisini de bak ben boyle ticaret yaptim diye kandirmistir. adamda sayfasina uye cektim sorunsuz diyor. bana sorarsan adam hakli. is bitmis eticaretler verilmis. bu gibi seyler detay gorunur ama dikkat etmek lazim. gecmis olsun kardesim. ama keske bu adamla is yapmadan once bir arastirsaydin. ben adamin kendi paypal konusunda bir uyarida bulundum. hem sinirsiz paypal alir satarim diyorsun, hemde 25$ acil bozdurmam lazim diyorsun dedim. ama ticaret yapacaginiz kisinin konularini orada yazilanlari okumaniz gerekir.

tekrardan gecmis olsun

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim dostum. lakin olay şundan ibaret, ben arkadaşa ücreti gönderdim, sayfa 20-30 kişi arttı bir dakika içinde, bende tamam dedim sorun yok. ondan sonra işin devamının geleceğini düşünerekten eticaret verdim, adamın itraderını bakıp güvenmekle hata edip başlamış olduğum bu işin ikinci hatası buydu zaten. neyse ufak bir meblaa zaten.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gün önce bildirdim zaten. Gerçi kullanıcı banlandı artık bi önemi yok dostum. Teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5