İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

M2ADMIN PRO | Metin2 GM Paneli | Firmalar İçin Biçilmiş Kaftan !

NetBlogi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Bir süre üzerinde çalıştığım M2ADMIN'i nihayet bitirmiş bulunmaktayım. Metin2CP'ye göre müşteri taraflı pek bir değişiklik olmasada firma taraflı birçok değişiklik mevcut. Bu paneli daha çok firmalar için çıkarmış bulunmaktayım. Tabiki yine bireysel kullanıcılarda satın alabilecek.

Panelde 4 farklı renk seçeneğiniz bulunuyor. İstediğiniz zaman değiştirebilecek, oynama yapabileceksiniz.

Müşteri Arayüzü

Müşteri arayüzünde neredeyse hertürlü işlemi yapabilmek mümkün. Oyun formatından tutun, yedek işlemlerine kadar her ayrıntıyı görebilirsiniz.

• Oyununuzmu bozuldu ? Panele girip düzeltmeniz sadece 5 saniyenizi alacak.
  • Oyununuzumu sıfırlamak istiyorsunuz ? Sorun değil M2ADMIN ile 2 saniyede bu mümkün.
  • Başlangıç levelinimi değiştirmek istiyorsunuz ? Buda sorun değil :) Yine 2 saniyenizi alacak.
  • Oyundaki npc'lerden sıkıldınızmı ? Tek tek npc dizmek istemiyormusunuz ? O halde bizim paketlerimizi sadece 5 saniyede kurarak, oyun yönetiminin zevkini çıkarın.
  • Ve bir çok daha özellik ...

Yönetim Arayüzü

Panel yönetilebilirliği sayesinde tüm firmaların gözdesi olacak. Hertürlü müşteri ve panel işlemlerini tek tıkla panelden yapabilmeniz mümkün. Müşterileriniz için destek talebi sistemide bulunmakta. Ayrıca müşteri size destek talebi yolladığında sms ile bile haberdar olabiliyorsunuz :)

Sizin için herşey düşünüldü. Tek tıkla müşteri ekleyip, müşterilerinizin panellerine ulaşabilmesini sağlayacaksınız. Ayrıca kayıt modülü sayesinde müşterilerinde kendilerine panel almalarını sağlayacaksınız.

Ayarlar kısmından panel logosunu, başlığını, adresini, footer yazısını vs. hepsini düzenleyebilmeniz mümkün. Tek tıkla kayıt modülünü açayıp kapayabilir, yine tek tıkla sms gönderme tercihini açıp, kapayabilirsiniz.

Müşterilerinize toplu mailde atabilmeniz mümkün. Bu sayede duyurularınızdan, kampanyalarınızdan haberdar olabilirler.

Duyuru sistemide bulunmaktadır. Yönetim panelinizden tek tıkla kullanıcıların paneline duyuru gönderebiliyorsunuz.

Daha yazamadığım bir çok özellik var. Yazmaya üşeniyorum :p

DOSYALAR HAKKINDA

Panel için dosyalar verilmiyor. v2.5 deki aynı sistemi uyguluyoruz. Siz domaininiz bizim sunucularımıza yönlendiriyorsunuz, bizde sistemi kurup size yönetim paneli veriyoruz. Yönetim panelinden hertürlü imkanınız bulunmakta.

Bu sayede hem w.arez olaylarını engellemiş oluyoruz hemde güncellemeler anında panelinize yansıyor.

PANEL ÜCRETİ

Sınırsız Hesap Açma
1 Senelik : 250 TL
6 Aylık : 150 TL
50 Hesap Açma
1 Senelik : 100 TL
Bireysel Üyelik
50 TL
Kayıt Modülü
+25 TL

GEÇİŞ

Metin2CP müşterilerim sabit 30 TL ücret ödeyerek geçebileceklerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi