İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mach90 hakkında bilgi ?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
mach90 hakkında demişsin.

Değerli arkadaşım önce seni selamlarım.ben mach 90 a üye oldum oldumya enayilik etmişim.yani yanlışa geldim şimdi abone likmidir üyelikmidir nedir bir türlü onlara ulaşıpta kayıtımı sldiremiyorum.haberleşmedede bir bayan var ingilizceyide bilmiyoriyani işine gelipte anlamak istemiyor.kaldım iki arada bir derede seninde bir bilgin varsa bana mail at lütfen seninlede tanışmak isterim.bu yazımıda her yerde yazmalıyım gerçekten daleveraya geldim.bir önceki forumda bir yabancı daha daleveraya gelmiş demekki bu iş daleveratürk arkadaşlara ve türkce bilen arkadaşlara söylemiş olayım birkaçtane resimlerini bastıkları yalakalarla işi götürüyorlar. sponsor bile cevap vermiyor 57$ bizim para hiçe gitti daha önce kazanacaksınız üye vereceğiz nameler numaralarderken şimdi üyeliğimizide sonlandırmıyorlar bir bilgin varsa benide aydınlat teşekkür ederim.eyüp genç [email protected] lütfen banada sen yaz görüşmek ümüdiyle hoşcakal.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5