İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mail başına 5 cent kazanın

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba tr.st ,
ağzından bal damlıyor, biraz daha açabilir misin , paramın e-gold hesabıma yatması için tam olarak ne yapmam gerek ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
baldor'a:
istatistiklerinin altında "Ready to cash out?
Visit your Redemption page." diye bir şey war orada bulabilirsin "cashout earnings" kısmını...

------------------------------------

üyelere:

1- "user account info" sayfasından bilgilerinizi doğru olarka girin (adres,tel, ad soyad)
2- "payment method" yazan kutuda "check" i seçin
3- "Payment account ID" yazan yere e-gold numaranızı yazın.
4- şifrenizi girip "save changes" yazan butona basın
5- aşağıda vereceğim belgelerden gerekli olanların fotokopisini çekin (sadece bir maddeyi seçebilirsiniz kombinasyon yapamazsınız)

a- pasaport + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
b- sürücü ehliyeti/resmi kimlik belgesi + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
c- askeri limlik kartı
d- üniversite öğrenci kartı + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
e- personel kimlik kartı + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)

*not: yukarıda belirtilen belgelerin okunur ve görülebilir bir biçimde fotokopisinin çekilmiş olması gerekmektedir. scan lenmiş belgeler kabul edilmeyecektir.

6- temin ettiğiniz fotokopileri günün 24 saati 1 310 679 9737
numaralı fax a gönderebilirsiniz
7- fax imkanı yoksa ilişikteki adrese posta yolu ile gönderebilirsiniz
"All You Submitters
4260 W. El Segundo Blvd.
Hawthorne, California 90250
USA"

*gönderdiğiniz belgeler ellerine ulaştığı zaman 48 saat içinde onaylama gerçekleşir. belli sebeplerden onay alamamışsanız size e-maille nedeni bildirilecek ve yenileri istenecektir.

her çek ve e-gold ödemesinde $3 gibi makul bir masraf site tarafından kesiliyor. bu prosedürün amacı birden fazla hesap açmayı engellemek.

bilmeyenler için sitenin adresi:

http://www.allyousubmitters.com/pages/index.php?refid=tetal

E

Eseryucel

Misafir
Ne yani bu siteden para almak için yukarıdaki şeyleri mi yapmamız gerekiyor 50 dolar olunca postalamıyorlar mı otomatik olarak ...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
eseryücel;
$50 lık bir çeki almak için 2 ay bekleyip $15 yada fazlası masraf verip para kazanmak mı daha mantıklıdır yoksa en geç bir ay içinde paranı masrafsız çekip kullanmak mı? e-goldu TL ye çevirme işini en geç bir günde banka havalesiyle ben halletmekteyim isteyen olursa. masraf ve komisyon yok...

E

Eseryucel

Misafir
ok haklısın tabi ben yanlış anladım ... Birde ben yeni üye oldum 2.5 $ oldu 2 günde biraz önce girdim -47.50 yazıo du neden acaba ?? anlamadım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bilmiyorum ama bi kaç güne kadar bekle düzeltilir herhalde. belkide para çekmeye ne kadar kaldığını gösteriyordur. gelişmeleri yazarsan sevinirim olduki düzelmedi ben senin adına yardım alırım siteden.

E

Eseryucel

Misafir
Eyvallah .. haber ederim ... bu arada bu e-gold u araştırıyorum bildiğin bir site var mı

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Sadece Bir "Pasaport" ve "Yabancılara Mahsus İkamet Tezkeresi" Var. Kirada Oturuyoruz, Faturalar Ev Sahibinin Adına Geliyer.
Benim Adıma Herhangi Bir Fatura Gelmiyor.Bu Durumda Neyapacağım?
$3 gibi makul bir masraf gönderilecek olan $50 dan mı kesiliyor yoksa sitedeki hesabımdan mı düşülüyor ( hesabımda 73$ var ) ?

tr.st' Alıntı:
Aşağıda vereceğim belgelerden gerekli olanların fotokopisini çekin (sadece bir maddeyi seçebilirsiniz kombinasyon yapamazsınız)
a- pasaport + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
b- sürücü ehliyeti/resmi kimlik belgesi + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
c- askeri limlik kartı
d- üniversite öğrenci kartı + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)
e- personel kimlik kartı + adınıza ve sitede belirtmiş olduğunuz adrese gelmiş olan bir fatura(elektrik, su vs.)

her çek ve e-gold ödemesinde $3 gibi makul bir masraf site tarafından kesiliyor. bu prosedürün amacı birden fazla hesap açmayı engellemek.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu durumda bir tanıdığından ricada bulunup onun bilgilerini kullanabilirsin. siteyede o bilgileri girmelisin ama. $3 masraf size gönderilen paradan kesiliyor yani elinize net $47 geçiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5