İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail gönderiminde hata

Maresca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karşı taraf kendi sunucusundan bana mail gönderiyor fakat ben ona gönderdiğim zaman aşağıdaki hata mesajını veriyor

Remote host said: 503 This mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail address. Please check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server.

Benim SMTP ayarlarım doğru onda bir problem yok , sadece bu sunucuya mail gönderirken bu hatayı alıyorum , sorun nedir ve nasıl çözebilirim sizce ?

T

Tns

Misafir
Karşı Sunucu Mail Talebinizi Art Niyetli Algılayarak Postanızı Reddediyor Birkaç Ayar Yapılması Gerekli

aruda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
log dosyanız da ilgili bölümü gönderirseniz daha detaylı bilgi verebilirim.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Sizlik bir durum söz konusu değil, gönderdiğiniz mail server'daki smtp ayarlarının yapılandırılması gerekebilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5