İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail İle Tıklama Teşviği

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün Bana Böyle Bir Mail Geldi. Hemde Çok fazla üyesi ve hiti olan bir site tarafından

--------------------------------------------------------
Merhabalar,

sitemiz sizlerinde bildigi gibi siz kullanicilarimiz sayesinde ayakta kalabiliyor...

Bu destekler para yardimi olacagi gibi, en azından para yardimi yapilamayacak durumda ise günde 1 kez sponsorlarimizi tiklayarakta olabilir...

sitemizde sizinde dikkat ettiginiz gibi 2 farkli sponsor var gittigidiyor.com ve hemalhemsat.com bunlara sitemizden tiklayarak girip üye olabilirsiniz ve hergün tiklarsaniz gittigidiyor 3 kurus + hemalhemsat 4 kurus = 7 kurus katkiniz olur...

Bunlari günde 1000 kullanici yapsa => 0,07*1000=70 YTL günlük... Hayal degil ama sizlerin destegi sart....

tabiki bu imkanlar sizlere daha güzel hizmet icin dönecektir...

herkese iyi eglenceler...

----------------------------------------------------------------

Şimdi sonra diyoruzki türkler internetten para kazanmıyor vs. hadi buyrun kazanın. siteniz kalkınsın. site ceptemi yetişiyor onuda bilmiyorum. Tıklamaya teşviğinde bu kadarı olmaz daha neler göreceğiz. adam hesabını bile yapmış matematiğide süpermiş ciddi olarak :D

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yerinde olsam sitenın ismini açıklardım.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SonSahne' Alıntı:
tabiki bu imkanlar sizlere daha güzel hizmet icin dönecektir...

herkese iyi eglenceler...

nie öyle diyosunuz ya? adam hizmet için yapıyo, parayı alıp çatır çatır yiyeceğinden değil yani :D

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garip...dilenir gibi bir istekte bulunmak gerçekten çok acı...

A

Airborne

Misafir
Bence sitenin ismini vermelisin. Kimmis bu kadar aciz insan. Böylelerinin yüzünden tiklama basina verilen paralar düsüyor ve Türklere güven kalmiyor.
Utanmasa cuma namazindan sonra mendil acacak.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamdaki matematik süpermiş millet günlük 5-10$ için kasarken 70ytl günlük kazanç için matematiği siteyi ve ziyaretçileri baya kasmış ki 70ytl de az bir para değil ayrıca airbone katılıyorum sana ben bu maili okuyunca yemin ediyorum utandım kendimden. bunu nasıl utanmadan yazıyorlar anlamıyorum.
Airborne' Alıntı:
Kimmis bu kadar aciz insan. Böylelerinin yüzünden tiklama basina verilen paralar düsüyor ve Türklere güven kalmiyor.
Utanmasa cuma namazindan sonra mendil acacak.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rezalet bişey bu yaa, bu kadar da küçük düşülmezki . Sitenin hangisi olduğunu çok merak ediyorum

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortada bir proje var sonuçta öyle demeyin.
proje kapsamında matematik, uyanıklık, akıl, zrka, düşünce gücü herşey birleşmiş ve ortaya böyle bir proje çıkmış..
Ama unuttugu birsey var Herkes kendi kadar salak değil..onu es geçmiş

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şeyi google adsense ye tıklama şeklinde üyelere mesaj atan forumlar da var. bundan 1 ay önce mailime gelmişti. Utanmazlığın Bu kadarı artık.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsettiğim Site Torrentturk isminde biryer şimdi inceledimde o kadar ahım şahım büyük biryer değilmiş. ama sitede çok komik şeyler dikkatimi çekti.

Blacksea2 47,75 serhat_sut 37,05$ Orhan007 33,33$ wgandalf 23,70$ ekonomatrix 18,92$
woodrow 18,79$ duman 18,79$ Beyaz_Kurt 16,04$ porsche 14,81$ ferba 14,81$
hakantalya 14,79$ lookum 11,23$ frog100 9,31$ tugrul1 7,40$ wertyu 7,40$
polat 7,29$ arslan 6,46$ _inflames_ 4,53$ casey 4,50$ elmalicay 4,50$
frozen 3,70$ kaizersozes 3,69$ nwaps 3,45$ zuko 2,10$
Şu anki toplam 334,34 $
Tahmini Server Maliyeti 800 $

Server Maliyetinide üyelere yüklemişler. bağış adı altında para topluyorlar. para verenlerde şeref tirübününde ismi yazıyor.

en komiğide tıklamaya o kadar teşvik yapılmışki adam üyeler gaza gelip alttaki toplistlerede tıklar diye toplist logolarının üstüne şöyle bişey yazmış.

Üye Olduğumuz Toplistler - (Sponsor DEĞİLDİR!!!)

Yani Bunlar para getirmiyor tıklamayın :)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana mail gelse ve destek için reklamlarımıza tıklayın deseler bir daha o siteyi ziyaret etmem !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5