İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail Newsletter

emrearman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Burada ve WP'de yeniyim. Siteme kullanıcıların mail adreslerini girecekleri ve bu adresleri kaydedecek bir eklenti kurmak istiyorum. Fakat burada önemli olan nokta şu; Üye olunurken sadece isim soyad ve mail adresi girilmesi yeterli olacak VE aktivasyon mailine gerek olmayacak. Biliyorum güvenli değil fakat benden ısrarla bu istendi.
Newsletter eklentisi ile aktivasyon kapanmıyor. Bildiğiniz başka bir eklenti var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler :)
Emre

dewoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba arkadaşlar,

Burada ve WP'de yeniyim. Siteme kullanıcıların mail adreslerini girecekleri ve bu adresleri kaydedecek bir eklenti kurmak istiyorum. Fakat burada önemli olan nokta şu; Üye olunurken sadece isim soyad ve mail adresi girilmesi yeterli olacak VE aktivasyon mailine gerek olmayacak. Biliyorum güvenli değil fakat benden ısrarla bu istendi.
Newsletter eklentisi ile aktivasyon kapanmıyor. Bildiğiniz başka bir eklenti var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler :)
Emre

al arkadaş bu işini görür : indir

emrearman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam dewoo,

Çok teşekkürler ama bu benim öteki başlıkta tavsiye ettiğim eklenti sanırım? Aktivasyonu iptal edemiyorum bunda :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5