İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mail reklam araştırma ve reklam alma

M

maxialem

Misafir
evet yeni bir uygulama daha yapıyoruz mail ile reklam alıcaz şuan tasarlıyorum ama en kısa zamanda hazırdır bu olay hem bilgilendiriyim hemde görüş alıp en iyi fiyatı verenenden reklam alalım dedim
bilindigi gibi sitemiz sohbet ve arkadaşlık sitesi www.maxialem.com üyeler bir birine mailde atabiliyor işte burada mail reklam devreye giriyor. üyeler bir birine mail atarken bizim reklamlarımızda üyeye mail olarak gidiyor üye hoşuna gitmişse tıklayıp sizin sitenizi buluyor
konuya sıcak bakıyosanız fiyat belirtin en yüksek teklifi verene vericem istemiyosanız en azından görüş veya öneri yazınki yolumuz dogrumu egrimi bilelim

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir uygulama

reklam zihniyeti açısından güzel

ancak bu reklamı satman için istatistik vermen lazım

kaç kişi reklamı görecek, reklamdan gelen ne kadar olabilir gibi

kolay gelsin

M

maxialem

Misafir
DEDİGİM GİBİ HEM FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPIYOZ HEMDE YENİ BİR REKLAM ÇEŞİDİ OLUŞTURUYOZ ŞUANDA ELİMDE İSTATİSTİK YOK AMA KODLARI HAZIRLAR HAZIRLAMAZ KAÇ MAİL ATILMIŞ ALMAYA BAŞLICAM BUDA SİZE ÖRNEK OLUCAK BENİM AMACIM BÖYLE BİR UYGULAMADA SPONSOR BULABİLİRMİYİM YOKSA BOŞUNAMI UGRAŞIYORUM ÖGRENİYİM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5