İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mail sorunu...

hello

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben plesk de mail ayarlarini bildigim kadariyla kurdum yaptim misal soylim [email protected] gibi bir mail actim bu mail ile forumda uyelerime mail atmak istedigimde hic birine ulasmiyor yada yeni uye olan uyelerime aktivasion maili gitmiyor acaba nerde nasil bir yanlis yaptim yoksa bir ayarda eksiklikmi var bir zahmet yardimci olursaniz sizlere minnetar kalirim

Saygilarimla.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hotmail dışında maile göndermeyi denedin mi. hotmail bazı ipleri banlıyor.eskisi gibi junka (önemsiz) düşmüyor.. ip değişikliği bir çare olabiliyor bazen. dns kayıtları filan da işe yarıyor sanırım ama "kesin düzelir" denemiyor konu hotmail iken..

hello

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
once tsk ederim ilginden alakandan dolayi ama lakin hic bir yere yolliyamiyorum ama outlook uzerinden yolluyorum gel gelelim sitede uyelerimin hic birine gitmiyor ne hotmaile ne baska uzantili yerlere sebebini bulamadim biturlu

Saygilar

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site üzerinden mail göndermek istiyorsan, kullandığın script'te smtp'yi aktif edip açtığın email adresi bilgilerini kullanarak gönderebilirsin.

Yada kullandığın script hangi companent'i destekliyorsa onu server'a yükleyip çalıştırdıktan sonra mail atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

hello

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bunu nasil yapa bilecegimi tarif edermisin aziz dostum ? memnun kalirim inan yardimci olursan servere yuklemek benim icin daha iyi olur eger yardimci olur tarif edersen memnun kalirim

saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5