İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mailing gönderimi hakkında bilgisi olan arkadaş varmı acaba?

conestoga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar;
Şirket yazışmalarını outlook kullanarak yapıyorum. şirket tanıtımı ile alakalı mailing çalışması yapacağım bu sebeple html çalışmam var ayrıca cool sender adında lisanaslı bir programım da mevcut fakat outlook üzerinde adetli mail göndermem mümkün olmuyur. 7-8 arkadaşıma mail atıyorum onlara gidiyor 200 kişilik liste ekliyorum tüm mailler geri geliyor delivry, delivery deli etti yani. Biraz araştırdım vps sunucu lazımmış sanırım fakat bu sefer şöyle bir durum var yine mailler kendi şirket adresimden gitsin istiyorum lakin bu arada hizmet aldığım şirketten de mail server hizmetimi vps e taşımak istemiyorum yani sapla samanı karıştırmadan mevcut outlook u yine aynı şekilde kullanmaya devam edip, toplu mail gönderimimi yine aynı mail adresi ile göndermem mümkün olabilirmi bunu öğrenmek istedim ayrıca vps isim tescilde aylık 29 dolar 1000 adete kadar sıkıntısız gönderirsiniz dediler. Bu hususlar hakkında bilgisi deneyimi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim...
şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim...

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Mail göndermek için vps arıyorsunuz ancak şuan bir çok firma spamdan ve toplu mailden şikayetçi isimtescil günlük 1000 mail mi diyor? saatlik gönderim limit olabilir saatte 100 adet gibi.

Onun haricinde diğer sorunuzun cevabı ise,

Bulunduğunzu hostta haber.sitenizinadi.com şeklinde sub domain açarak üzerine [email protected] şeklinde gönderim yapabilirsiniz vps'in üzerinden bu konuyla ilgili teknik bilginiz yok ise vps'i satın alacağınız yer ile konuyu detaylı görüşmenizi öneririm veya mailling hizmeti veren bir yerle anlaşmanızı önerebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5