İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mailler

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Forumdan maillerimizi izinsiz alıpta maillistlerine koyanlara bi sitem etmek istiyorum.
Sizin yüzünüzden asıl ihtiyaç sahiplerine maillerimizi sunamıyoruz yahu! Çalıyorsunuz mailleri, sonra ota mota mail atıyorsunuz.
Sizin yolladığınız saçma sapan maillerle, o saçma sapan sitenize kimse girmez.
Forumda çok sakin takılan ama içinde bu tarz niyetler olan insanlara söylüyorum. Artık bi son verin..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ufukcum bu ne sinir.. Nerden biliyorsun buradan geldiğini ??
Bana da saat başı 1000 e yakın junk mail geliyor buradan mı acaba ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bunu yapan şunu da altına ekliyor "bu bir spam değildir, size tanıtım amaçlı bir defa gönderilmiştir".

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bunu yapan şunu da altına ekliyor "bu bir spam değildir, size tanıtım amaçlı bir defa gönderilmiştir".
ewet şimdide bu mail spam değildir modası cıktı dur bakalım daha neler gorcez
gmail bile spam dolmaya başladı spam filtreleri ile ovünen gmail i bile deldi spamcılar:(

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ufukcum bu ne sinir.. Nerden biliyorsun buradan geldiğini ??
Bana da saat başı 1000 e yakın junk mail geliyor buradan mı acaba ?

Çünkü toplu gönderilen maillerde buradaki arkadaşlarımında maili var. Bizim maillerimiz forumlardan toplanıyor ve hit özürlü insanlara satılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi