İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Değişimi ve Alımı

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba arkadaşlar,
Bana "kalıcı reklam", "uzun süreli ve akılda kalıcı tanıtım yöntemleri" hakkında makaleler lazım.

En az 500 kelimeden oluşan ve kopyası olmayan, tamamen sizin fikirleriniz ve düşüncelerizle yazılmış olacak şekilde makale gerekiyor. Kısaca özgün olacak. Aynı yazının başka bir yerde kullanılmamış ve kullanılmayacak olması gerekiyor.

Makale başına 2.5 TL verecegim, dileyene makale karşılığında herhangi bir konuda bende makale yazabilirim. Yine bende en az 500 kelimeden oluşacak biir makale yazabilirim.

Kopya, yada bir kopya üzerinde değişiklik yapılarak gönderilmiş metinler için ödeme yapmam.

Şimdilik 10 makale gerekiyor.

Not:
  • Çok beğendiğim yazılar için 2.5TL den fazla ödemeler yapabilirim (bu tamamen benim insiyatifimde)
  • Gönderdiğiniz makale istedigim sekilde olmazsa kesinlikle hiçbir şekilde tarafımca kullanılmayacaktır doğal olarak ödemede yapılmayacaktır.

Demiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla konu çok kısıtlı ancak 1 makale yazabilirim ve şimdide yazıyorum 416. kelimedeyim yazması zor :s

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Loi ben sana blogları verecektim dimi :p unuttum şimdi geldi aklıma yarın bana pm atarsan iş yerinden göndereyim onun listesini sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5