İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Diyarı Logo Yarışması { Ödüllü }

protech35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LogoYarismasi.jpg

Makale Diyarı Logo Yarışması 2011

2011 yılında bir logo yarışması düzenleme kararı aldık ve bu yarışmayı bugünden itibaren başlatmış bulunuyoruz.

Siz değerli ziyaretçilerimiz, sitemizi en iyi şekilde görme hakkına sahipsiniz ve bunu simgeleyen bir logomuz, bizim en doğal sembolümüzdür. Bu sembolümüzü tasarlamayı size bırakıyoruz. Web ortamında bizi en iyi tanıtacak sembolümüz olan logomuzu yapmanız için sizin içinizden birini seçeceğiz. Bu şanslı kişi siz olabilirsiniz. Yarışma sonucunda birinci olan kişiye “Asp.Net & C#.Net Görsel Eğitim Seti” ve “Açık Kaynak Kodlu Otomasyon Programı” hediye edilecektir.

28 Nisan 2011 tarihinde başvuru sona erecek olup 30 Nisan 2011 tarihinde ise yarışmanın sonuçları sayfamızdan duyurulacaktır.
—————————————————————————————————————————
Yarışma Şartları ve Kuralları
  • Yarışmaya katılım süreci 23 gün olup 28 Nisan 2011 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu tarihten sonra gelen başvurular geçersiz sayılacaktır.
  • Gereken tüm bilgilerinizi başvuru formuna yazabilirsiniz ve tasarlayacağınız logo ile birlikte ekli olarak [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz.
  • Oluşturacağınız tasarım [ genişlik: 330 piksel (px) ve yükseklik: 90 piksel (px) ] , [ maksimum alan: 1 megabayt (MB) ] , [ format: png uzantılı ] özelliklerinde olmalıdır. Bu özelliklerin dışında gelen başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Yarışmaya katılım için yaş sınırı yoktur. Başvuru formundaki bilgiler kendi şahsine ait olmalıdır. Aksi takdirde hak talep edilemez.
  • Birincilik ödüllerinden ikinci sıradaki “Açık Kaynak Kodlu Otomasyon Programı” kazanan kişiye 5 program çeşidi sunularak seçim hakkı verilecek ve seçtiği otomasyon hediye edilecektir.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
edit : arkadaş niye -rep veriyon sana olması gerekeni söyledik text yazı ve katılım linki koysan daha iyi olmaz mı?
ben de sana -rep veriyorum afiyet olsun :mad:

protech35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın başvuru formunu oluşturdum. Hepsi tamamlanınca şartnameyi buraya ekledim..

BeacHer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğitim seti yerine ücret verseniz katılım olabilir.

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
internette eğitim setinden bol ne var youtube bile grisen bi dünya var.
para versen katılırdık beleşe getirme işi.

protech35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey para değildir sayın arkadaşlar, üzerinde uğraştığım eserleri, logo yarışma sonucunda birinci gelen kişiye vereceğim.
Anlatım seti internette her yerde bulunabilir tamam, katılım yapmayacaksanız burada ağır eleştiri yapmak zorunda değilsiniz.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Herşey para değildir sayın arkadaşlar, üzerinde uğraştığım eserleri, logo yarışma sonucunda birinci gelen kişiye vereceğim.
Anlatım seti internette her yerde bulunabilir tamam, katılım yapmayacaksanız burada ağır eleştiri yapmak zorunda değilsiniz.

Para değildir??.Şöyleki biz burada iş yapıyoruz.Ayrıca eğitim seti biraz basit kaçmış isteyene asp eğitim seti pmden göndereyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5