İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Dizinlerine Kayıt Servisi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla tek kelime ile süper, kendisine ücreti artırması gerektiği tavsiyesinde bulundum bilginiz olsun. çünkü gerçekten istediği fiyat çok ucuz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bu gibi uygulamalar açılacak olan yani şimdilik 1 sayfası olan sitelerde bi sorun teşkil edermi

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gibi uygulamalar açılacak olan yani şimdilik 1 sayfası olan sitelerde bi sorun teşkil edermi
Genelde sorun olmaz, olsa da 1-2 dizini geçmez.
Aslında DP gibi yabancı forumlarda bu servisi vermeye hazırlandığım için burada biraz antreman yapmak istedim. O yüzden bu kadar ucuz. İleride ne kadar artacağı konusunda kararlı değilim henüz.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servis güzel, ancak burada değinilmesi gereken bir şey var: makale sitelerinin PR'ı yüksek olabilir ama bu, oradaki makalede yer verilen linklere PR katkısı olacak anlamına gelmiyor. çünkü bu sitelerde onbinlerce makale var ve PR bu onbinlere bölüştürüldüğünde pek bir şey kalmıyor. evet makalenize başka siteler de link verebilir ama bu sadece ve sadece makalenin niteliğine bağlı. İngilizceniz iyi değilse, özgün bir konuya değinmiyorsanız, o konu hakkında önemli bilgiler vermiyorsanız insanlar link vermeye değer bulmayacaktır

bu makalelerde yer alan antalya city guide sitesinin pr'ı 4 ve şu aramada altıncı sayfada çıkıyor: http://www.google.com/search?source...z=1T4GGLJ_enUS174US175&q="antalya+city+guide"

antalya city guide yazıldığında makaleden link verilen siteden ziyade makalelerin yer aldığı siteler çıkıyor.

acaba bu makaleyi ne zaman submit ettin?

Merhabalar,
Aramızda arama motorları ile problemi ile olmayan yoktur herhalde.
Bu yüzdendir ki sürekli olarak sıralamada iyi bir yer elde etmek için emek veriyoruz. Bilinen yöntemler arasında en iyilerden biri kuşkusuz makale dizinlerine makale girişi yapmaktır. En kaliteli ‘backlink’leri bu yöntemle almak mümkündür.
Ancak bu noktada tek sorunumuz yüzlerce dizine kayıt yapacak emek ve zamanı bulabilmek!!

Servisin Tanımı: İngilizce makalelerinizi yaklaşık olarak 250 makale dizinine kaydediyorum. Bu makalelerde istediğiniz kadar backlink kullanabilirsiniz.
Makale dizinlerinin pr değerleri pr0 ile pr8 arasında değişmektedir. Kayıtlar sizin bilgilerinizle ancak benim kullanıcı adımla yapılacaktır. Makale dizinlerinin listesini burada bulabilirsiniz.
Kayıt işlemleri işini gayet başarılı şekilde yapan bir robot ile yapılmaktadır. Kategori seçiminde kesinlikle sorun yaşanmamaktadır.

Nasıl Backlink Alacağım: Makalelerin alt kısmında ‘yazar hakkında’ başlıklı bir bölüm bulunur. Buraya eklenecek link sayısının 2-3 ü geçmemesi en uygunudur. Bazı dizinler anchor linklere izin vermediği için en az bir tane url link vermeniz faydalı olur. Örnek bir makale için burayı tıklayın.

Garanti Nedir?: Her bir makale için en az 30-40 civarı link alırsınız. Normalde bu rakamların makale kalitesine göre 100 ü bulması gerekir.

Örnek Servis: http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=%22Guide+To+Jewellery+And+Antalya%22&btnG=Ara&meta=
“Guide To Jewellery And Antalya” başlıklı makale için google sonuçları.

Ödeme: Ödemeleri banka eft/havale yolu ile alıyorum.
Türkiye’de kolay havale ve eft ler varken paypal’a gerek duymuyorum.

1 makale: 7$
5 makale: 30$
10makale: 50$
Lütfen ödemelerde ve maillerde mutlaka iyinet kullanıcı adınızı kullanınız.
İletişim sverdlow [at] gmail . com

Banka bilgileri:
Akbank
İsim: Nazan Baykal
Şube: 917
Hesap No: 0056900

Pazarlık veya veresiye teklif etmeyiniz :)

Not1: unutmayın bu yöntem kaliteli backlink için şahane bir yöntemdir.
Not2: eğer ingilizce makale yazmak isteyen bir arkadaş varsa birlikte çalışabiliriz.
Not3: kayıt raporu 3-4 gün içinde size gönderilir.
Not4: lütfen İngilizce ve orjinal makale gönderiniz. Bu, backlink sayınıza da yansıyacaktır.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servis güzel, ancak burada değinilmesi gereken bir şey var: makale sitelerinin PR'ı yüksek olabilir ama bu, oradaki makalede yer verilen linklere PR katkısı olacak anlamına gelmiyor. çünkü bu sitelerde onbinlerce makale var ve PR bu onbinlere bölüştürüldüğünde pek bir şey kalmıyor. evet makalenize başka siteler de link verebilir ama bu sadece ve sadece makalenin niteliğine bağlı. İngilizceniz iyi değilse, özgün bir konuya değinmiyorsanız, o konu hakkında önemli bilgiler vermiyorsanız insanlar link vermeye değer bulmayacaktır

bu makalelerde yer alan antalya city guide sitesinin pr'ı 4 ve şu aramada altıncı sayfada çıkıyor: http://www.google.com/search?source...z=1T4GGLJ_enUS174US175&q="antalya+city+guide"

antalya city guide yazıldığında makaleden link verilen siteden ziyade makalelerin yer aldığı siteler çıkıyor.

acaba bu makaleyi ne zaman submit ettin?
o makaleyi yaklaşık 10 gün önce kaydettim. Yani değerlendirme yapmak için çok erken.

Bunun dışında sitenin pr sini çıkan linklere bölüştüğünü düşünmen doğru değil. Buna ek olarak sitenin binlerce makale içermesi de önemli değil- en azından link farm olmadıkça. Linkin verildiği sayfanın karakteri(yani linkin verildiği siteyle ne kadar alakalı olduğu) ve sitenin genel pr değeri backlink değerini belirliyor.
Zaten makale konusunda, hem sağladığı trafik hem backlink bakımından insanların şüphesi yok. Öyle olmasaydı bu işin kurtları halen oralarda dolanıyor olmazdı. Ama şurası açık ki küçük bir algoritma değişikliği ile google tamamen başka bir google haline gelebilir.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
üyelik isteyen makale siteleri var. article submitter lar ile nasıl kayıt ediyorsunuz? manuel kayıt,her zaman daha sağlıklıdır. bilgi verirmisiniz kayıt hakkında

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üyelik isteyen makale siteleri var. article submitter lar ile nasıl kayıt ediyorsunuz? manuel kayıt,her zaman daha sağlıklıdır. bilgi verirmisiniz kayıt hakkında
Herbir dizinde author hesabım var. Kayıt benim kullanıcı adımla oluyor ama makalelerde sizin bilgilerinizi kullanıyorum.
Link Dizinlerinde kategori seçimi gerçekten önemli, ama makale dizinlerinde pek bir önemi yok. Çünkü makalenin olduğu sayfadan link alıyorsunuz.
Kaldı ki robotrun kategori seçiminde kusursuz çalıştığını söyleyebilirim.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dp de bu işi 9$ la yapmama rağmen günlük 250$ dan fazla satış yapıyorum ama burada siftah bile yok :D Onlardan epey farklıyız.
Makale başı +1$ farkla paypal da kabül ediyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla tek kelime ile süper, kendisine ücreti artırması gerektiği tavsiyesinde bulundum bilginiz olsun. çünkü gerçekten istediği fiyat çok ucuz.

ne gerek var canım...ucuz diyosunda verilen makale örneği a4 bile değil. Ben gider bir çevirmene 5 ytl veririm bir A4 e yazarım 2 ayrı makaleyi...sonra bunlarıda eklerim oraya...hem 2 makalem olmuş olur hemde 5ytl harcamış olurum...sanırım bizim forumdakiler biraz daha akıllı ;)

hem bişi daha trabzon içinde makaleyi senmi yazdın :D
böyle arayınca 6.cı sayfada çıkar tabi...kastamonu city guide bile 2-3 sayfa indexli :D
http://www.google.com/search?hl=tr&rlz=1T4GGLJ_enUS174US175&q="trabzon+city+guide"&btnG=Ara&lr=

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne gerek var canım...ucuz diyosunda verilen makale örneği a4 bile değil. Ben gider bir çevirmene 5 ytl veririm bir A4 e yazarım 2 ayrı makaleyi...sonra bunlarıda eklerim oraya...hem 2 makalem olmuş olur hemde 5ytl harcamış olurum...sanırım bizim forumdakiler biraz daha akıllı ;)

hem bişi daha trabzon içinde makaleyi senmi yazdın :D
böyle arayınca 6.cı sayfada çıkar tabi...kastamonu city guide bile 2-3 sayfa indexli :D
http://www.google.com/search?hl=tr&rlz=1T4GGLJ_enUS174US175&q="trabzon+city+guide"&btnG=Ara&lr=

birader, üslubun hoş değil.
450 dizine tek tek üye olup, makalelerini kaydettirmek kolay geliyorsa sana bişey diyemem.
Makale yazımı 3$ civarı ücrete yapılıyor(ben dahil), aşağı yukarı 5ytl ye eşit.
Emin ol, bu forumda akıllı adam çok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5