İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale karşılığında Sitelerinizi Wikilistlerde Tanıtıyorum Çoğu pr1 pr2 Alexa 500k AL

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Herhangi bir ücret talep etmeden özgünce yazılmış olan makale karşılığında websitelerinizi 50 wiki sitesinde tanıtıyorum. Daha önce böyle bir konu açıldımı bilmıyorum ücretsiz / takas işleri yasak mı ? onuda bilmıyorum eğer yasaksa konuyu kapatabilirsiniz. Ancak yasak değilse aşağıdaki şekilde çalışıyorum.

Öncelikle yazılıcak olan kategorileri aşağıda yazdım herhangi bir tanesını seçip makalenızı yazdıktan sonra iletişim adreslerinden bana ulaşabilirsiniz.

Makale Yazım Şekilleri :

• 120-130 Kelimeden oluşmalı
    [*]Türkçeye dikkat edilmeli ''ve'' yazıcağına ''we'' yazılmamalı
    [*]Konu ile tamamen alakalı olmalı
    [*]İçerisinde konuyla ilgili kelimeler geçmeli.

Çalışma Şekli

• Önce makalenizi yazıp aşağıdaki iletişim adreslerine iletirsiniz
  • Hemen ardından makaleniz özgün olup olmadığı incelenir ( 30 - 60 Saniye )
  • Ondan sonra sitenizin makalesini bize verirsiniz ( Anahtar Kelimelerle beraber sınırı yoktur )
  • 50 Wiki tanıtım için 1 adet makale alınır. 100 adet wiki sitesi için 2 adet makale alınır sistem bu şekildedir.
  • Dilerseniz 1 makale yazarsınız 50 wiki tanıtımınızı yaparım hemen ardından 1 tane daha yazıp 50 daha yaparım (güven açısından )
  • İş sonunda rapor size teslim edilicektir.

İletişim Adresleri :

Msn / Mail : [email protected]
Telefon : 0537 716 04 41
Pm Yoluyla Bana ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5