İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Özgünleştirmenin En Kolay Yolu (Ücretsiz)

hakanharbeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba kendim için yazdığım ve kullandığım programımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Program satmak gibi uğraşlara girmek istemiyorum önerilerinizle programı geliştirip sürekli ücretsiz olarak size sunacağım.

• Uygulamam ile gayet kolay bir şekilde makalelerinizi özgünleştirebiliyorsunuz.
  • Kelime ya da kelime grubu değişikiği yapabiliyorsunuz random kombinasyonlar deniyor.
  • İlk başlarda tam verim almayabilirsiniz fakat kelime gruplarınız çoğaldıkça bir süre sonra kelime girmeden direk özgünleştiriyor.

Uygulamamı görsel olarak sizlere tanıtayım.

1)Önce Makalemizi buluyoruz ve kopyalıyoruz.
A3PXb7.jpg

2)Özgünlüğünü test ediyoruz ve gördüğünüz gibi %100 kopya içerik
0yApZD.jpg

3)Uygulamamızı açıyoruz ve makale girin kısmına makalemizi yapıştırıyoruz. İlk özgünleştirme işlemi için referans kodu girmelisiniz. Siteme yönledirildikten sonra referans kodunu elde edebilir bu sayede bana ufak bir destek sunmuş olursunuz ve diğer uygulamalarımdan haberdar olabilirsiniz.

40OVn0.jpg

4)referans kodumuz şu şekilde karşınızda.

J3BzGq.jpg

5)Şimdi de Özgünleştirme işlemi için öncel "Bul" butonuna daha sonra "Değiştir" Butonuna tıklıyoruz.

OEOzl0.jpg

znqpDB.jpg

6)Mevcut kelimelerle bu kadar oranda özgünleştirdi.

G3X4Jy.jpg

7) Üzüldünüz mü? Üzülmeyin. Şimdi özgünleştirmek için kelime grupları gireceğiz. Burada "keyifli olan" şeklindeki kelime grubuna "keyif veren|mutluluk veren" şeklinde atamalar yaptık uygulamamız bu iki grup arasında her değiştir dediğimizde kombinasyonlar deniyecektir. burada iki grup arasında " | " simgesini koymayı unutmamk gerekiyor.

yV9pD0.jpg

8)Kelime gruplarını düzenledikten sonra sonuç karşınızda

6mGv1N.jpg

• Uygulama önerilerinize açıktır.
  • Daima geliştirilip daima ücretsiz kalacaktır.
  • Kelime gruplarını istediğiniz kadar arttırabilirsiniz fakat aralarına "|" simgesini koymanız şartıyla.
  • Mesela "Şart" kelimesinin "Koşul" şeklinde bir eş anlamlı kelimesi olsun bu şelilde gireceğiz Koşul|Koşul
  • Botların özgünleştirme işlemlerine müdahale edemiyorsunuz fakat uygulamamda özgünleştirme işlemlerinizi sürekli güncel tutabiliyorsunuz.
  • Bu sayede daha hızlı şekilde makale elde edebiliyorsunuz.
  • Biliyorsunuz "emek olmadan ekmek olmaz" bu sebeple araçlardan yardım alarak siz de biraz emek vermelisiniz.
  • Hepinize sevgiler saygılar.

Makale Özgünleştirici.rar

iberay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, kod alım çalışmıyor. Nereye yönlediriliyor belli değil. Kod falan da göremedim. Yardımcı olabilir misiniz.:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5